Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg van szólásszabadság...

Jelenleg van szólásszabadság Magyarországon?

Figyelt kérdés

2020. nov. 3. 15:01
1 2 3 4
 11/34 zimonyi attila ***** válasza:
3%
Heteske!! Te vagy az ügyeletes beírogató, hogy a francegyemeg az ilyeneket!! Csak egy, azaz egy példát mondjál, hogy ki nem mondhatta el szabadon a véleményét a kormánnyal szemben!! Csak egyet!! Amikor értelmes emberek értelmesen fogalmazzák meg véleményüket!! Még azt az idióta leendő miniszterelnöknőt sem - röhelyes - aki napi gyakorlatban böfögi a hazugságait a parlamentben, még annak sem fogták be soha......még annak sem lett semmilyen következménye, amikor az önjelölt miniszetelnök Dopman az Orbán fejét rugdosta a Lánhídnál....... Arrról ne is beszáljünk, hogy a baloldali újságokban, BÁRMIT LE LEHET ÍRNI..következmények nélkül!! Az új újságírást, most FAKE NEWS-nak hívják, amit senki és semmi nem tilt és nem torol meg!! Mi a francról beszélsz te itt?? Minden következmény nélkül lehet bármilyen hazugságot leírni!!
2020. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
89%

11


A bal oldal csak a fake news? xd huha, valaki sokat drogozik

2020. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 zimonyi attila ***** válasza:

Hetes! Te direkt kavarsz, vagy magad sem érted!! Nem az a szólásszabadság korlátozása, ha egy csoportnak vagy embernek a véleménye, egy másik embernek, vagy csoportnak nem tetszik!!

Éppen ez a szólásszabadság!!

Amúgy, azt a hatalmas gyűlölethullámot, de még a nyomait sem láttam!!

2020. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 zimonyi attila ***** válasza:

Mondjuk az is lehetne, mert az egész bagázs folyamatosan hazudozik, de Én speciel, a baloldali újságokról írtam ezt!!

Egyébként te vagy a legjobb példa arra, amit kifogásolsz..........nem tetszett a véleményem, de te nem vitázol vele....hanem sértegetsz!!!

Rögtön drogosnak titulálsz!!

Jellemző!!

2020. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

14


Mire példa? Én nem a 7 es vagyok fogyatékos 🤣🤣🤣

2020. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 szamuráj válasza:
53%

Van!

Sőt, egész Európában szólás- és sajtószabadság van.

Következmények nélkül azt mondasz és/vagy azt ír a sajtó, amit szabad...

2020. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
42%

"nincs szólásszabadság ,de te minden következmény nélkül elmondtad az okostobaságaidat."

Ha ez igaz lenne, akkor nem jött volna ide 10 ember személyeskedni. Gyakorlatilag ti bizonyítottátok, hogy ez nem szólásszabadság, mert ti pont a szavaim miatt támadtok.


"Te se érted mit jelent, na sebaj"

Ha tévedtem volna, akkor cáfoltál volna, azért nem tetted, mert nem tudsz.


"Csak egy, azaz egy példát mondjál, hogy ki nem mondhatta el szabadon a véleményét a kormánnyal szemben"

Már mondtam, benne van a kommentemben. Örülök, hogy tudsz olvasni.


"Amikor értelmes emberek értelmesen fogalmazzák meg véleményüket"

Mellesleg ez orvosokra is igaz. Megmondták értelmesen, hogy mi a baj az új törvénnyel és kapták a kormánytól, hogy az orvosok olyan hülyék, hogy őket befolyásolja a média meg az ellenzéki pártok.

Az nem még mindig nem szólásszabadság, hogy lehülyéznek a véleményed miatt.


"miniszterelnöknőt sem - röhelyes - aki napi gyakorlatban böfögi a hazugságait a parlamentben"

Ez ki? Varga Judit vagy Novák Katalin?


"az önjelölt miniszetelnök Dopman az Orbán fejét rugdosta a Lánhídnál"

Amúgy Dopeman fideszes, de ez csak mellékes.


"Arrról ne is beszáljünk, hogy a baloldali újságokban, BÁRMIT LE LEHET ÍRNI..következmények nélkül"

Ha ez igaz lenne, akkor nem zárnák ki a független médiumokat sajtó eseményekről, ahogy eddig is történt.


"Az új újságírást, most FAKE NEWS-nak hívják, amit senki és semmi nem tilt és nem torol meg!"

Nem, az újságírás még mindig újságírás. A propagandát hívják fakenews-nak. Tudod, amit a fidesz tol.


"Nem az a szólásszabadság korlátozása, ha egy csoportnak vagy embernek a véleménye, egy másik embernek, vagy csoportnak nem tetszik!"

Te meg olvasni nem tudsz. Nem azt írtam, hogy nem tetszik neki, hanem arról beszéltem, hogy emiatt hátrány éri.

Pl. ahogy fentebb írtam, mondjuk sajtó eseményről kitiltják a sajtót, vagy kitiltanak ellenzéki politikusokat. Vagy küzmédiában lejáratnak embereket.

Ha szólásszabadság lenne, akkor ezek egyike sem történhetne meg.


"Éppen ez a szólásszabadság!!"

Hogy kivágnak a munkahelyedről, mert egy fb posztban leírtad, hogy nem értesz egyet a fidesszel.

Gondok vannak a fogalmakkal, mert ez sehol a világon nem szólásszabadság.


"Én nem a 7 es vagyok fogyatékos"

Ja, most sem sértegettél a véleményem miatt. Gyakorlatilag te bizonyítod, hogy nincs szólásszabadság.

2020. nov. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
54%

17, mivel szólás és vélemény szabadság van, addig, amíg ezzel sem személyiségi jogokat sem egyéb törvényt nem sértek ezért úgy mondom meg, hogy fsz vagy, ahogy akarom.


Halvány gőzöd sincs, hogy miről karattyolsz koma

2020. nov. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

"mivel szólás és vélemény szabadság van, addig, amíg ezzel sem személyiségi jogokat sem egyéb törvényt nem sértek ezért úgy mondom meg, hogy fsz vagy, ahogy akarom"

Jaj, de ostoba vagy....

Az emberi jogok egyetemes nyilatkozatának 19. paragrafusa szerint:

"Minden személynek joga van a vélemény és a kifejezés szabadságához, amely magában foglalja azt a jogot, hogy véleménye miatt ne szenvedjen zaklatást, és hogy határokra való tekintet nélkül kutathasson, átvihessen és terjeszthessen híreket és eszméket"

Vagyis, akkor lenne szólás szabadság, ha nem ugrott volna a kommentemre 10 ember és kezdett volna elzaklatni. :)

De mégis ez lett, vagyis még az internet szerint is hazudsz. :)

2020. nov. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
64%

19


Nem szenvedtél el zaklatást, ezt a fogalmat is tisztázni kéne benned. Az ellenvelélemémy és kritika egy nyilvános fórumon nem az. Bármikor elmehetsz innen, élhetsz a jelentés gombbal, millió lehetőséged van.


De, hát úgy tűnik, hogy te azt gondolod továbbra is, hogy bármit mondhatsz, és erre kritikát nem kaphatsz, mert az téged sért. Valójában te vagy a szabadság ellen. Azt hiszed, hogy bár neked szabad, másnak már nem xd hude rossz ez, főleg, mert ilyenekkel kéne ezt a szar kormányt leváltani, mint te...

2020. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!