Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye a kormány nem teszi majd...

Ugye a kormány nem teszi majd kötelezővé, hogy a vakcinamutyis orosz oltást kötelező legyen beadatni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Beadathatsz magadnak más oltást is, ha úgy van kedved.
2020. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Remépem, nem.
2020. nov. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem, csak majd megszabja, hogy amennyiben nem adatod be, nem hagyhatod el még a lakásodat sem. Így fogják kötelezővé tétel nélkül kikényszeríteni, hogy mindenki beoltassa magát.
2020. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Téged azzal fognak beoltani :D


És jó mélyre nyomják,hogy élvezd.

2020. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Jogos a felvetés, #4 -én is gondoltam hasonlóra. Szerinted ezt eu szinten hagynák? Vagy keresztül lehetne vinni?
2020. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én most is saját pénzen tesztelem magam.

Viszont több fideszes ismerős is tart az orosz oltástól szóval ez nem pártpolitikai kérdés szerintem.


Én még a kínait is hamarabb adatnám be. Remélem az EU tud valamit tenni ezügyben vagy akar, mert ne mi legyünk már Putyin kísérleti nyulai.

2020. nov. 7. 16:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6


"Szerinted ezt eu szinten hagynák?"


Bár nem engem kérdeztél, de van egy érdekesség ezzel összefüggésben.

A szlovákoknál múlt héten és jelenleg zajló tömeges tesztelésnél ugyanazt játszották el, amit a 4-es írt.

Tehát aki nem tudja igazolni, hogy részt vett a tesztelésen és negatív, azt be sem engedik a munkahelyére. És láthatóan az EU nem tiltakozik ez ellen. Nem nehéz meglátni az analógiát a teszt és oltás között, már ami az azzal való feltételszabásokat illeti. Szlovákiában ez már valóság...

2020. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia 9es.

Szintén Szlovákiából.

Írhatnék most ide egy kisregényt is, mennyi szabálytalanság volt itt az elvileg önkéntes tesztelés miatt, de a lényeg hogy annyira önkéntes volt, hogy semmit sem csinálhatsz szinte nélküle, ha nincs meg a teszt.

nem lehet ezt itt kifejteni pár sorban így lesz az oltás is.

Megnézték a szlovákoknál ez hogy megy élesben, volt egy kiabálás pozsonyban de ez még belefért mert szinte semmi nem volt a tüntetésen.

Szóval ha lesz oltás és azt akarják, úgy fog mindenki sorban állni mint a szlovákoknál az elvileg teljesen önkéntes tesztnél.

2020. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!