Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire számítottatok arra,...

Mennyire számítottatok arra, hogy ilyen korlátozások lesznek? Engem nagyon meglepett ez így egyik pillanatról a másikra. Egyáltalán nem számítottam rá

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 00:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalán nem lepett meg, sőt, szerintem nagyon is elkéstek vele, SOKKAL hamarabb kellett volna meglépni, pl. a kollégiumokat meg sem lett volna szabad nyitni, így persze a közép- és felsőoktatást csak online lehetett volna elindítani.

Amúgy ez szerintem egyáltalán nem durva, lehetne sokkal rosszabb is, és ha így haladunk, visszasírjuk még ezt az állapotot.

Természetesen sajnálom azokat, akiket ez rosszul érint, részben engem is korlátoz, de akkor sem dughatjuk homokba a fejünket és szajkózhatjuk, hogy "minden rendben", amikor NINCS rendben, és hiába mondta Orbán, hogy "pár hét, és itt a vakcina", az orosz vakcina sem lesz itt január vége előtt, egy nyugati vakcinára meg akár még fél évet is kell várnunk (vagy többet), és akkor még mindig kérdéses, hogy mennyi ideig ad védelmet a vakcina. Mert jelen tudásunk szerint az ellenanyagok max. 3 hónap alatt kiürülnek a szervezetből...

2020. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
66%

Akik még mindig ott tartanak, hogy csak az idősek halnak meg és azokért nem kár, és jaj ne legyenek szigorítások, megsínyli a gazdaság, és ó jaj fel kell venni a kibeba.. maszkot csak nekik üzenném, hátha felfogják végre tegnap EGY 42 ÉVES ismerősünk halt meg a lélegeztetőgépen. Nem volt se retardált, se epilepsziás, amiket kamuból oda írnak és krónikus beteg se. El volt hízva, mint kb a népesség 30%-a. Úgyhogy készüljetek további szigorításokra, az oskolákat nem értem miért nem zárják be.

Tudjátok kapott az állam milliárdokat, hogy tudjon védekezni hatásosan és segítse támogatásokkal, akiket kell és mit tett? Vett 16 ezer lélegeztetőgépet, amiket raktárban őriznek, ott biztos sokat használnak majd a vírus elleni harcban.. Ébredjetek már fel. Remélem ebbe belebukik már a kormány, bár addig még ellopnak mindent, amit csak lehet, abban is biztosak lehettek.

2020. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkoztam, hogy a magyar-Izland meccs nem lett megvárva.


Viszont szerintem is elkéstünk már ezzel és 30 nap múlva amikor Orbán már enyhítést tervezi inkább szigorítani kellesz még.. De ne legyen igazam.

2020. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%

"Kikerem magamnak, engem semmilyen szinten nem visel meg. A boltokat tavasszal sem zartak be..."

Te melyik műsort nézed? Már hogyne zárták volna be a boltokat. Egyedül az élelmiszer boltok és a drogériák voltak nyitva, az összes többit bezárták 3 hónapra.

2020. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó én is úgy emlékszem, hogy nem zárták be a boltokat. Sok magától bezárt, mert nem volt forgalom. Úgy emlékszem korlátozták a nyitva tartást, du 15 óráig talán és semmiképp sem 3 hónapra, mert ez március végétől kb május közepéig volt. Olyan mintha ezer éve lett volna.

Most is be kellene zárni, ami nem létfontosságú. Két hónap kijárási tilalom és eltűnne a vírus. Persze ekkor is még vagy 3 hétig tutira emelkednének a számok, ha innentől kezdve senki nem menne sehová. :-(

2020. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem kellett volna eddig hagyni a dolgokat, akkor fokozatosan, kevesebb lehetett volna
2020. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
17%

Nyugodtak lehettek h terv szerint megy minden ellenetek!

Nem ertem hogy lehetnek olyan birkak az emberek h humyesegeken vitatakoznak,holott már lazadniuk kellene azert h sitteljel le az ilyen laborok tulajat meg ott dolgozo bunozo tudosokat! Meg minden medianak a sokfele gyogymoddal kene tele lenni.

Tudom h kishituek vagytok. És iranyithatok,meg sok ember ostoba meg kenylmes is.Persze h a hatalom visszael vele!

2020. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%
Es te miert nem a kossuth ter elott vagy, hanem itt magyarazol?
2020. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Várható volt és mondjuk egy kevésbé lopós és kétszínű, nem-maffiakormánytól még jobban le is nyelném :D
2020. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
65%
Bizonyos intezkedeseket hetekkel korabban meghozattam volna. Így nem lepett meg.
2020. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!