Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire számítottatok arra,...

Mennyire számítottatok arra, hogy ilyen korlátozások lesznek? Engem nagyon meglepett ez így egyik pillanatról a másikra. Egyáltalán nem számítottam rá

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 00:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Én is leültem, mikor meghallottam. De valahol várható volt azért.
2020. nov. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
Előbb kellett volna, de a foci ugye. Csak ezzel nem lehetett tovább várni. Napi 50-100 halott már sok!
2020. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem lepett meg. Már szeptemberbe írtuk, hogy ez lesz.
2020. nov. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%
Valahol lehetett rá számítani hogy nem merik végigvinni, pedig reménykedtem benne hogy a gazdaságvédelmi prioritású válságkezelés folyik tovább. Sajnos úgy tűnik feladták, így most szív 10 millió ember 10 ezer komolyan veszélyeztetett védeleme érdekében. Teljesen aránytalan, de sajnos ez van.
2020. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Én csak azért imátkozom, hogy a boltokat ne zárják be megint, mert azt nem csak a gazdaság sínylené meg méginkább, de rengeteg újjabb munkahely menne tönkre.
2020. nov. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%
Kikerem magamnak, engem semmilyen szinten nem visel meg. A boltokat tavasszal sem zartak be...
2020. nov. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 mindentudó99 ***** válasza:
61%
Azt hittem legalább a válogatott meccset nézőkkel játszák le. Meglepő hogy nem.
2020. nov. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%

Várható volt. Az emberek ugyanis nem voltak képesek betartani az elírásokat, ezért berobbant a járvány. Még ma is rengeteg olyan ember van aki nem hajlandó a komoly büntetést kockáztatva sem maszkot viselni.

Vagy október közepén is komoly nyugdíjas rendezvények voltak. A helyi újságban is hirdették a idősek rendezvényét. De a fiatalok is kijátszották a szabályokat. Nincs diszkó irány a házi bulik...Államnak nincs más lehetősége ilyenkor, mintr hogy szigorítson...

2020. nov. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
"Sajnos úgy tűnik feladták, így most szív 10 millió ember 10 ezer komolyan veszélyeztetett védeleme érdekében." Ez egy marhaság. Kb 3 millió idős ember él Magyarországon. De nem csak őket kell védeni. A helyzet az hogy ha teli lesznek a kórházak, akár olyan covidosokkal is akik felgyógyulnak, nem marad kapacitás az egyéb betegekre pl balesetesekre. között Ez pedig a fiatalokat érinti jobban.
2020. nov. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Lesz meg durvabb is
2020. nov. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!