Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire számítottatok arra,...

Mennyire számítottatok arra, hogy ilyen korlátozások lesznek? Engem nagyon meglepett ez így egyik pillanatról a másikra. Egyáltalán nem számítottam rá

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 00:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
35%

Ertsetek már meg h nem intezkedesek kellenek hanem gyogyszer! Karantenozhatnak millio evekig is akkor is ez lesz. Mit kell ehez olyan nagy ész!


Nem oldod meg azzal h Kossuth terre kimesz,pont ezekkel hergelik az embereket meg h megosztjak oket elterelik a figywlmet.Azzal csak azt éred el h katonai állam lesz!


Esszel kell őket legyozni! Olyan rendszert kell kiepiteni mint ami nekik van!

Bank,media,muhold,tudosok,mentalisan egeszseges pozitiv hitű emberek meg fizikailag sportolo emberek,meg szakmailag is.

2020. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
46%
Meg egy sajat net rajtuk kívül h ne tudjanak feszt kemkedni az emberek után.
2020. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
69%
Elég meglepő, főleg az éjszakai kijárási tilalom. Ez szerintem nem más mint hülyeség. A vírus nappal terjed tömegbe nem pedig mikor egy két ember lézeng az utcán.
2020. nov. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
91%
Amíg lehet húzták. Csak hogy most már annyira sok koronás, hogy az egészségügy totális összeomlásával fenyeget. (sajnos még így sem biztos hogy megússza). Tervek szerint 30 ezer kórház ellátásra szorúló ember lesz az év végére. És hiába lesz ágy meg lélegeztetőgép, ha szakorvos meg nővár nem... Más betegségek is szorulnak orvosi ellátásra., balesetek történnek, gyerekek születnek stb.
2020. nov. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
82%

hűlyesség h a boltok mér 7-8kor kell zárjanak mert mi lesz? nagyobb tömeg korábban.

Eddig én vásároltam este fél 8kor és sokkal kevesebben voltam.

Most ujra tömegbe kell vásárolnom.

Valószínűségszámítást nem tanultak? kár , akkor tudnának h minek nagyobb a valoszinusége.

2020. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
mér helyett már
2020. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
60%
Azért én nagyon kíváncsi lennék egy olyan kimutatásra, hogy a pánikkeltés mennyire járult hozzá az emberek lebetegítésében. A betegségek többsége lelki eredetű problémákra vezethető vissza, s ezt nem én találtam ki, ez bizonyított tény, csak érdekes módon erről most szó sem esik. Érdekes dolgok ezek.
2020. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Azért a nagy lepontozók leírhatnák, hogy mivel nem értenek egyet. 27 voltam.
2020. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én egyetértek, márpedig túléltem a három hét alatt ezt tavasszal. A pszichológiai hadviselés és maga a vírus együtt nagyon sok. Különösen egy hét után, amikor kapkodom a levegőt, éjszaka arra riadok fel, hogy nem kapok levegőt és iszonyatosan fáj a tüdőm.
2020. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Köszi szépen. Tavasszal rajtam is átment amúgy a vírus, pozitív lett a teszt, de 3 nap alatt "angolosan" jött, s távozott, az influenza annak idején, gyerekkoromban jobban ledöntött. S igen, mindenki másképp megy át rajta, valaki sajnos meg is hal, köszönhetően nagyban a médiának is. S igen, én is azt mondom, hogy amit lehet, azt meg kell tenni, de a ló túloldalára sem kellene átesni, ehhez nyilván kevesebb tévét is kellene nézni. Viszont léteznek sajnos durvább betegségek is, amik bár nem fertőzéssel terjednek, de ugyanúgy, mint egy járvány, tizedelik a lakosságot, infarktus, agyvérzés, rák, cukorbetegség, stressz, légszennyezés, baleset, és a többi. Igen, szörnyű, amit mondok, de lehet, hogy az illetőnek könnyebb, ha a koronavírus viszi el pár nap alatt, mint, hogy a rákkal szenvedjen 10 évig. Nem kívánom senkinek, amit szegény nagyapám átélt a kemoterápiával, dialízissel. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ezer dologtól lehetne pánikolni az életben.
2020. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!