Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem akarnák egyesek...

Miért nem akarnák egyesek beoltani magukat koronavirus elleni vakcinával? Mitől tartanak? Valoban veszélyes?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 20:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%

20-as

Nem is oltatom meg.


Egyébként az influenza oltástól rengetegen megbetegedtek már, azóta egyik sem oltatja magát, mindannyian borzalmasan betegek lettek tőle soha olyan rosszul még nem voltak. Érdekes mióta nem veszik fel, makkegészségesek

2020. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
13%

#8 "Akik valami hülye chiptől félnek, azok sose szednek semmilyen gyógyszert? Egy kapszulába is beletehetnek akármit, nem?2

Az ilyen chipes rettegők azért nevetségesek, mert már a kötelező oltásoknál is ettől rettegtek, tehát már régen megkapták a maguk chipjét. Minek kapnának most még egyet? :)

2020. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
7%

#19 "A vírus pedig jó eséllyel ártalmatlan rám."

Aha, csak ezt a vírus is tudja?

Testvérem és a férje még csak 39 évesek. Teljesen egészségesek, sportolnak, fiatalosak, kisgyerekeik vannak. 2 hétig voltak a covid-tól betegek folyamatosan, láz, hasmenés, izomfájdalom, gyengeség, mellkasfájdalom, köhögés, orrfolyás stb. Még most, a betegség kezdetétől majdnem 1 hónap után sem érzik jól magukat.

Lehet hogy ők is elfelejtettek szólni a vírusnak, hogy fiatalok, nincsenek veszélyben? Vagy szimplán nem tudhatod előre hogy rád milyen hatással lesz?

2020. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
93%
Én már valószínűleg átestem a covidon. Kb. 2 hétig kicsit taknyos voltam, szagokat és ízeket egyáltalán nem éreztem, rosszabb volt az étvágyam. Ennyi volt, és utána nyomtalanul eltűnt.
2020. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
91%

23-as

Teszteletlen oltástól amelynek nem tisztázott mellékhatásai lehetnek ráadásul egy eddig nem alkalmazott technikával készült el, szerintem kifejezetten jogosak az aggályaim ezzel kapcsolatban. Lehet hogy az oltástól bénulok le esetleg vakulok meg, vagy egyéb komoly egészségügyi károm következik be az elkövetkező években. Senki sem tudja, mert nincs mögötte évtizedes kutatás.


Vagy egy vírus amely az emberek 80% teljesen tünetmentes, 10% nál enyhe megfázás, 5% influenza szerű, 4% súlyos, 1% eltúlozva életveszélyes.


Fiatalként még lehet jobbak a számok, én azt hiszem vállalom a kockázatot hogy elkapom lehet már át is estem rajta kitudja tünetmentesen.

2020. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Ki tudja milyen mellék hatása van erről is ki derült [link]
2020. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó... ahogy olvasgattam a válaszokat pont meg akartam osztani egy történetet, madárinfluenza, ez volt a H1N1 igaz? Akkor voltunk gimisek, opcionálisan aki kérte az oltást beadták neki, ha jól rémlik 2. óra után nagyszünetben mentek el, harmadik órán vissza is értek.


4-5 órán meg az összes beoltott osztálytársunk teljesen rosszul érezte magát minden bajuk volt... Na ez az oltás is, sokan nem akarnak kísérleti nyulak lenni.

2020. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
75%
#27 Mikor volt ez? Mikor voltál gimis?
2020. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
2010-ben volt, gimi második osztálya.
2020. nov. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
#29 A H1N1 2009 végén, talán 2010 elején volt oltva, ha akkor volt, még január-februárban, akkor lehetett az.
2020. nov. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!