Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijutottunk a foci EB-re! A...

Kijutottunk a foci EB-re! A csapat minden veresége után kapásból Orbánt és a stadionépítéseket gyalázó ellenzékiek, most ugye nagyon szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés
Helyes! :)

2020. nov. 12. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 árokpart ***** válasza:
10%
Örülök és fontos ez is ,de még fontosabb, hogy oldják fel minél hamarabb a kijárási tilalmat.
2020. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%
Az ottani költést korrigáld a vásárlóerő paritással.
2020. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
93%
Megnyerjük az Eb-t is g××i🇭🇺⚽️❤🏆#2021Eb
2020. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
86%
Nyertem 500 ft mert megfogadtam ,hogy nyerürnk. Szeretek nyerni :) olyan jóó. :)))
2020. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:
#8: Tudod, volt ma egy Orbános kérdés. Épp a a fejét óhajtotta levágni és körbehordani a nyilván épelméjú ellenzéki kérdező. Törölték a kérdést, de én lementettem. Hát, így állunk ma. :)
2020. nov. 12. 23:09
 16/64 anonim ***** válasza:
96%

Nekem főleg Nego gólja tetszett, alföldi gyerek a lelkem, itt nőtt fel nem messze Szegedtől egy kis faluban, apja Kovács Sándor lótenyésztő volt. Örölük hogy egy echte magyar állampolgár lőtt gólt hazája színeiben, és nem holmi afrikai import játékos.

Annak is örülök hogy mindezt teljesen önerőből, csak a szponzorpénzekből élve érték el, nem semmi eredmény, bezzeg sok országban öntik a közpénzt a fociba és semmi eredménye, örülök hogy ez Magyarországon másként van!

És végezetül örülök annak, hogy részese lehettem egy ilyen elképesztő történelmi sikernek, hogy egy 80. percben hirtelen játszani elfelejtő Izlandot sikerült megverni, és kijutni egy 32 csapatos Európa-bajnokságra, ahol a megemelt létszám miatt kb. csak a legalja nem tud kijutni amúgy is. Ez akkora siker és teljesítmény, hogy őszintén remélem minden focista kap a 90 perc játékára 5 milliárd prémiumot, megérdemlik, sokat tettek az országért! Majd az adófizetők kitermelik nekik, hiszen mi lehetne fontosabb mint a foci!

Elnézést, megyek elmorzsolok egy könnycseppet. Aztán meg lefekszem aludni mert késő van, valaki reggel korán kel, hogy megkeresse azt a pénzt, aminek a felét lenyúlja utána az állam hogy focistákat fizessen belőle...

2020. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
95%

Sokszázcsilliárd forint vs. kijutni egy tornára


:D


Ja, tök megérte, ettől mindjárt nem rohadnak a kórházak, meg nem 180-at keresek tanárként. :D

2020. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
96%
Kijutottunk az EB-re több száz milliárdba került... ha kórházakra költjük koronások százait menthetnénk meg... neked lehet megérte...
2020. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%

Így van, megérte. Kijutottak egy szórakoztató eseményre, ahol ugyanúgy labdát fognak kergetni, és csoport utolsóként majd kiesnek.

Nyilván ez sokkal fontosabb és nagyobb eredmény, mint mondjuk 50 kórház, amit a focira költött pénzből építeni lehetett volna, és amivel ezreket menthettünk volna meg. De hát a kórház nem Orbán hobbija, ez van...

2020. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
96%
Minek kórház, úgy sincs ki dolgozzon benne ugye...
2020. nov. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!