Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijutottunk a foci EB-re! A...

Kijutottunk a foci EB-re! A csapat minden veresége után kapásból Orbánt és a stadionépítéseket gyalázó ellenzékiek, most ugye nagyon szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés
Helyes! :)

2020. nov. 12. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
35%

Vicces hogy mennyien magyarázzák itt a kérdés alatt, hogy nem a focival van bajuk, hanem a beleölt pénzzel. És akkor itt jön az hogy összemossa a sok idióta a politikai tevékenységeket a sport tevékenységekkel. Nyilván a magyar válogatott dönt a stadionokról, meg a fizukról.

De nyilván ha ti szakmátok lenne túlhypolva, "favorizálva", ti visszautasítanátok, és csak annyit fogadnátok el fizunak "amennyi mások szerint tényleg megérdemeltek". ;)

2020. dec. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
28%

#31 Így van, ez csak irigykedés a köbön. De én már meg sem lepődöm, tipikus magyar mentalitás.

Múltkor leírtam egy kérdéshez, hogy én a párommal egy új autót ajándékozunk szüleimnek születésnapra (mert megtehetjük) erre le voltam pontozva 0%-ra és még nekem is estek.

2020. dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
64%
Aki ezt a rakás kaki magyar futballt ajnározza annál komoly bajok vannak. De nem is érdekelne, ha nem az én adómból épülne ez a sok üresen kongó stadion.
2020. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

33-as. Távol álljon tőlem, hogy akármit is ajnározzak, de az hogy Fradi 4 ellenfélt kiütött a BL-selejtezőben az nem magától értetődő, és a válogatott is egészen jól teljesít mostanában. Ha nem lenne a Covid , akkor azért lenne is néhány teltházas meccs.


A Stadionépítésekkel az a baj, hogy valószínűleg túlárazzak őket. Szerintem azért ,egy jó Fradi-pálya, Puskás Stadion, Vidi Stadion azért kellet.

Debrecenben pedig, amikor még jól ment a csapatnak, egyfolytában arról beszéltek, hogy legyen végre egy normális stadion.

Aztán sajnos ezeknél a beruházásokná valamilyen módon ügyes könyvelőkkel eltüntetnek egy jókora pénzt.

2020. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
89%

Elnézve az ország állapotát erősen kétlem, hogy egy jó Fradi-pálya, Puskás Stadion, Vidi Stadion a legfontosabb jelenleg.


Tegnap voltam a veszprémi kórházban, botrány. A liftek összefirkálva, nem működnek a többiről nem is beszélve. És ez nem Borsodban hanem egy elég jól prosperáló megyében.


De legalább van szép Puskás stadion.

2020. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%

#35 És ezért miért a magyar focit mocskolod?


Legalább annyi eszed legyen 2022-ben,hogy nem a FIDESZ-re szavazol.


Nem az MLSZ szórja a pénzeket hanem a kormány, őt kellene már elzavarni innen aztán a következő kevesebb pénzt ölne bele és talán akkor végre már csak azok fociznának akik fél millióért is megteszik a havi 5-10 millió helyett.

2020. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
89%

Sosem szavaztam a fideszre.


Dicsérjem a magyar focit? Mit dicsérjek rajta? Kijutottunk 2 EB-re, de miért? Mert az UEFA megemelte e létszámot, ha nem teszi egyikre sem jutottunk volna ki.

A fradi bejutott a BL csoportkörbe, túl sok köze ehhez sincs a magyar focinak, mert a csapat 3/4-e légiós.

2020. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%

35-ös.

Állítolag voltak vidéken kórházfelújítások és ezért a Pesti kórházak rosszabb állapotban vannak, mint a vidékiek.

Én sem írtam egyébként, hogy a stadionok a legfontosabbak.

Sokminden előbbrevaló a focinál...

2020. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
52%

#37 Nem kell dicsérned de ne is mocskold.

Szard le aztán jól van.


A fenti kommentem pedig üzenem mindenkinek aki azon mocskolódik, hogy milyen sok pénz van beleölve de ettől függetlenül támogatja azt aki ezt teszi.


Most akkor nyilván te ezt ne vedd magadra.

2020. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

Leszarnám, ha Orbán nem öntené bele a milliárdokat... Hány éve mennek már a futballakadémiák? Hány klasszist sikerült kinevelni eddig annyi pénzből?


Még ha Svájc lennénk azt mondanám jut ennyi pénz a miniszterelnök hobbijára, de nem vagyunk.

2020. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!