Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék megnyerné a...

Ha az ellenzék megnyerné a 22-es választást, hogyan alakulna utána a magyar gazdaság?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 20:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
14%

"Vegyük el a gazdagoktó' a lóvét, mer' azok lopnak, csalnak, hazudnak, és adjuk oda a csóróknak."


Azok többen vannak=több szavazat. Demagóg nyomorult az összes ellenzéki párt.

2020. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%

Látom az itteniek lemaradtak pár dologról pl. egyik itt retteg, hogy majd lesz 13. havi nyugdíj hitelből, gondolom az neki nincs meg, hogy a Fidesz éppen most állította vissza. Meg az az irgalmatlan semmire sem való pénz, amit családtámogatás címen kiszórnak simán fedezné az alapjövedelemt mindenkinek, az sem tűnik fel.


Ezért fideszes a fideszes, mert buta.

2020. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
14%

Viccesek a kommentek 🤣🤣🤣😆😆😆😆😆


Az is baja, ha több kulcsos az adó bmeg, mert hát nehogymár adózzon jobban az, aki 1.5 milliót visz haza, neeem, ugyan annyit fizessen arányosan az, aki 120at. 😆😆😆😆


Igazán okosak 😆 Nekem mindegy srácok, nekem jut elég úgyis, gazdagodjon csak az Orbán klán 😆😆😆

2020. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
41%
#23 Miért kéne annak többet adóznia, aki többet keres? Aki szép házban él az meg fizessen többet vízért/gázért mint az aki panelban? Mire fel turkálsz más pénztárcájában? Mi lenne, ha téged motoznának? Ja, hogy te semmire nem vitted? Hát igen, könnyű más f@szával verni a csalánt.
2020. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
70%

24


Nekem van 180m2 olyan helyen, ahol egy telket adnak 20millióért, a többit inkább hagyjuk is. Mondtam, nekem marad ígyis-úgyis, például engem is súlytana a nagyobb adó, de nem baj. Én szociálisan nem vagyok egy érzéketlen tuskó, és szerintem nem fair az, hogy a szerencsétlennek marad 150ezre egész hónapra, mikor diplomája van. Mert ismerek ám ilyet!


De semmi baj... Nekem mindegy, én ígyis-úgyis segítek az embereknek, csak tudod szar látni, hogy napról-napra élnek egyesek, miközben mások meg (szomszéd) csak autóból parkoltatnak 120milliót az udvaron.

2020. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
22%

Na látod, ez a baj. Azt nézed mi van a szomszédnak, mi van a nálad szegényebbek. Nem mással kellene foglalkozni.


Kétlem, hogy ilyen mentalitással a gyk-n lógva ilyen gazdag lennél. Egyértelmű kamu vagy, még hazudni sem tudsz.

2020. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
48%

26


Nem vagyok gazdag, viszont magamnak dolgozom itthon, és akkor, amikor akarok. Annyi azért van, hogy mindenem meglegyen, és adni is tudjak annak, akinek nincs.


És mivel évek óta végzek önkéntes szociális munkát, ezért bizony tudom, hogy mi az, ami nekik nincs. És azt is tudom, hogy mivan a szomszédban, mert elég, ha beindul. Hallja azt a másik utca is...


Az én mentalitásom egyébként versenyzésben is magyarország elitjébe vitt valamiben (nem mondom meg, nyugodtan ne hidd el), és épp lehetőve tette, hogy akkor keressem a dollárokat, amikor akarom, kattingatással. Ha úgy látom jónak, akkor 15percig, ha másképp, akkor 15óráig.


Fikázni azt tudsz látom :D

2020. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Jaj istenem...


Csak gondolkozz el egy kicsit ezen:


Legbelül azért zavar egy kicsit, hogy szerepet játszol egy online forumon? Nem kell, hogy válaszolj, de azért ezen gondolkozz el.

2020. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
35%

Szerepeet ;D


Koma, én nekem semmi kedvem sem lett volna ezeket leírni, ha te nem projektálod a tévképzeteid rám...


Egyébként meg most kattintottam össze egy napi fizetésed azóta, elég volt hozzá 1 ász, meg egy király.

2020. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Látom meg van az 1bit=aki kritizálja az ellenzéket(van mit)=fideszes :D

hajrá az újabb 2/3-ért... nekem 8

2020. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!