Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy ellenzéki jelölt indul...

Ha egy ellenzéki jelölt indul Tarlós István ellen, akkor szerintetek ki fogja megnyerni a budapesti főpolgármester választást?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy Tarlós-Karácsony küzdelem lesz.

Ki nyerne ?

Vagy : Tarlós-Horváth Csaba. És ez esetben ?



2019. jan. 22. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

bp-en elég gyenge a fidesz.

karácsony viszont bicskanyitogatóan nyálas.

de inkább ő mint egy fideszes.

2019. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mindegy, csak gyengüljön a fidesz mindenre kiterjedő nemzeti diktatúrája.
2019. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól is függ, hogy abban fog-e kimerülni a kampány, hogy "fúj fidesz"-ezik az ellenzéki jelölt, vagy egy értelmes programot is le tud tenni valami alibi szar helyett. Budapesten ugyan nem erős a Fidesz, de Tarlós meg nem is a tipikus fideszes ember, és elég jó támogatottsága van, annak ellenére, hogy a város nagyon nem tart semmilyen irányba.
2019. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Ha Budapesten ellenzéki jelölt nyer amit erősen kétlek az nagyon meg fogják szívni a lakosok. A város működéséhez szükséges pénz jelentős részét a kormány adja ( vagy nem adja. ) Meg kell nézni Esztergomot vagy Hódmezővásárhelyt.

Szemrebbenés nélkül bedöntötte a kormány város költségvetését és senkit sem érdekel az ott élők sorsa. Ők választottak viseljék a következményeket.

2019. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Karácsony nem egy lángelme, Horváthy Csabáról nem is beszélve, úgyhogy maradjon Tarlós. Bár a tehetetlen Demszkyt is megtűrték 20 évig, furcsa a pesti ember gondolkodása, sose lehet tudni.
2019. jan. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem Tarlós az esélyes, bármelyik ellen, még akkor is, ha nem lesz sima meccs! Karácsony már buktázott miniszterelnök jelöltként, Horváth meg sokaknak nem a szíve csücske eleve...
2019. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

# 4


Ja, majd bedöntik a GDP 40%-át adó fővárost. Elhiszem, hogy hülye a Fidesz, de ennyire nem. Amiatt biztos nem fogok fideszes jelöltre szavazni, hogy nehogy különbözzön a polgármester és az országgyűlési képviselő színe.

2019. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

7


Valamikor muszáj elkezdeni az átszínezést és erre Bp-en van a legtöbb esély.

2019. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindegy csak ne ez a tarlós
2019. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti, de megérdemelnétek a Horváth Csabát, csávó úgy kamu ahogy van, és ti meg engem vidéki gyári munkást lenéztek, szóval hajrá Csaba!
2019. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!