Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tíz éve annak, hogy a Fidesz...

Tíz éve annak, hogy a Fidesz kivette az MSZP kezéből az országot. Hogyan értékeled az elmúlt évet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 08:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%

Fejlődött az ország, és aki ezt tagadja az szimplán hazudik, mivel ezek TÉNYEK.


Bérnövekedés,adócsökkentés,rezsicsökkentés,stabil gazdaság.


Most egy dolognak örülhetnek az ellenzékiek. Ennek a vírushelyzetnek, ez megingathatja a világgazdaságot és az ittenit is.

2020. nov. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
1es ha romlik a forint és növelik a béreket az nem bér növelés:D Az inflációnk miatt ugyanott tartunk ha mindent nézünk fizetésileg. Lásd pl kevesebbet tudnál venni 5ezer forinton mint tegyuk fel 10éve.
2020. nov. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%

#2


Elég érdekes, hogy 2010 előtt ismerősi körben és családban is vannak olyanok akiknek nehézkés volt a megélhetés a folyamatos megszorítások és a bérbefagyasztások miatt.


Nyomjátok folyton ezt a kamu rizsát, hogy minden olyan drága és a többi és a többi. Ahhoz képest most Black Friday alatt is elektronikai boltokban konkrétan sorba álltak a 3-400 ezres TV-ért ebben a nagy mélyszegénységben.


Bízom benne, hogy nem jön el megint ez az idő, de majd kiváncsi leszek mivel indokoljátok a dolgokat ha újra hatalomra tör Gyurcsány meg a sleppje és hirtelen megáll a fejlődés, valahogy majd adóemelés kell, bérnövekedés megáll, aztán kell majd egy kis megszorítás, privatizálni kell megint az állami intézményeket , kijátszani őket külföldi kézre.


Az is a Fidesz hibája lesz?

2020. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Sötét balkáni autokrácia.
2020. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
39%

3#


a 3-400 ezres TV-t valoszinu hogy nem mindenki kp.ra veszi meg.

2020. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Ne felejtsük, hogy ömlött be a EU pénz, úgyhogy a fejlődés alapját nem a fidesz termelte meg, bár sokszor adnak át úgy dolgokat, mintha övék lenne az érdem, közben EU pénzből volt az egész.
2020. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"a 3-400 ezres TV-t valoszinu hogy nem mindenki kp.ra veszi meg."


Így van, a legtöbben nyakig úsznak a hitelben. Jön egy kamatemelés, és lesz sírás, ha nem fixáltak, és sokan nem fixálnak, mert az drágább.

2020. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
68%

Sajat pelda.


Amikor hatalomra kerultek el is vesztettem a munkamat rovid idon belul, mert a ceg ahol dolgoztam (helyi varosi televizio) mar nem kapott tamogatast a fenntartasra az onkormanyzattol es sajnos en is leepites aldozata lettem kozel 6 eves munkaviszony utan. Maradt ket opcio. Vagy egyeni vallakozo es csinalom tovabb amibe jo vagyok es szeretem, vagy valasztok valamit a helyi lehetosegek kozul (szalag vagy gyari munkas)

Ugyhogy fogtam magam, eladtam mindet, lakast,kocsit,mindent es kikoltoztem kulfoldre. Azota jol élek. Nem kell nelkuloznom es azt csinalom amit szeretek. Szoval koszonom nekik,mert igy eljutottam kulfoldre. Lehet,hogy kulonben meg se fordult volna a fejemben.

2020. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

#1 megint a szokásos komcsi hazudozás. Bérnövekedés nem nagyon volt mert annyit romlott a forint hogy a számban növekedett bér kb ugyanannyit ér mint akkor.

Adócsökkentés nem volt adó növelés, számtalan új adó bevezetése volt. Rezsicsökkentés csak simán nem volt, ugyanannyi az áram, és gáz ára, mint 2010 előtt, csak rá van írva a számlára, hogy csökkent.


A gazdaság pedig azért volt stabil mert a világgazdaság az volt... meg az EU segély. Ebből a kettőtől függ csak.

2020. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12%

Kit érdekel az euro? Te euroban fizetsz okoska?


Ezzel az eggyel tudjátok támadni az Orbán kormányt és vajon ki generálja ezt? A libernyák elit akik politikai támadás gyanánt manipulálják a forint-euro árfolyamot. Ti meg benyaljátok. De hát eddig ér el a balos libernyák felfogás.

2020. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!