Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyer az ellenzék 2022-ben...

Ha nyer az ellenzék 2022-ben akkor tényleg nem kell dolgozni és úgy is alapjövedelem lesz meg EU-s nyugdíj?

Figyelt kérdés

Szülőkkel élek itthon és ők is meg szomszédok is azt mondják, hogy szavazzak a DK-ra mert akkor magas lesz a nyugdíjuk meg én is kapok majd pénzt (most nem dolgozok) és akkor ők is többet tudnak adni nekem meg nem kell elmennem dolgozni hanem ellehetek otthon velük.


Nem igazán akarok dolgozni mert megterhelő meg jobban el vagyok itthon a számítógép előtt meg a szüleimmel és akkor egész nap kártyázunk beszélgetésünk stb.. átjárnak szomszédok is bár most ritkán a vírus miatt, de emiatt főleg nem akarnék dolgozni nehogy elkapjam.


Én eddig inkább Jobbik szavazó voltam de most győzködnek nagyon, hogy a DK-ra szavazzak mert akkor szabadabbak leszünk , most ez tényleg így van?


2020. nov. 21. 10:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Persze … mar el is kezdtek a keritesek gyartasat kolbászból ... lesz csipos valtozat is :)
2020. nov. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Te tényleg ennyire h@lye vagy? Ha mindenki kapna alapjövedelmet azt honnan termelnék ki? Fáról szüretelnék vagy mi?
2020. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 peca1000 ***** válasza:
85%
Persze, és majd mi dolgozók eltartjuk az ilyen ingyenélőket. A DK se fogja bevezetni az alapjövedelmet, mert akkor senki sem dolgozna, és nem lenne miből fizetni sem.
2020. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, szüleim meg a szomszédok mondták, benne volt ATV-ben is azt mondták, most akkor nem tudom kinek higyjek meg kire szavazzak


Nekem a Jobbik a szimpatikus de én alapjövedelmet akarok és akkor azt mondják az a DKval lehet csak

2020. nov. 21. 11:02
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkihez huzzal be egy x-et … ne bízd a veletlenre :)))
2020. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Most utána olvastam és tényleg Dobrev Klára mondta, hogy ez lesz akkor lehet DK-ra kell szavazni tényleg
2020. nov. 21. 11:08
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
ez még trollkodás is gyenge volt
2020. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig meg siman alapithatsz egy sajat partot is … az eszed mar megvan hozza :D
2020. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
szavaz az MKKP -ra, mert akkor ingyen sőr fog folyni a csapból.
2020. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
napi troll
2020. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!