Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lett volna jobb, ha a 2....

Nem lett volna jobb, ha a 2. világháború úgy ér véget, hogy Budapest Brit Gyarmat lesz, mint Hong Kong?

Figyelt kérdés

Gondoljatok bele, Magyarország Pesten kívüli részein garázdálkodik Rákosi majd Kádár, éhínség, prolisodás, Pesten meg esszük a fish and chips-et, nézzük a Doctor Who-t a tévében, nyomon követjük a Királynő tevékenységeit, és cserediáknak megyünk Ausztráliába, Új-Zélandra.



A mai korra is sokkal fejlettebb és progresszívebb lenne Budapest, talán nem is akarna visszacsatlakozni Magyarországhoz.



2020. nov. 21. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
honnan szeditek ezeket a hülye kérdéseket?
2020. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

#1 Egyáltalán nem hülyeség. Nekem volt "szerencsém" életem első 25 évét Kádár alatt leélni.


Összetettem volna a két kezem, ha helyette II. Erzsébet alatt élhettem volna és szabadon repülhettem volna bármelyik nyugati országba.

2020. nov. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Az lett volna a jobb, ha a tengelyhatalmak nyernek. Szebb világ lenne.
2020. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
én is éltem Kádár alatt, mégis értem hogy ennek a kérdésnek semmi értelme
2020. nov. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Ahhoz az kellett volna, hogy legyen itt valami érdekes is. De az soha nem volt.
2020. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Életem fejezd már be ezeket a gyarmat kérdéseket, ha annyira gyarmatot akarsz húzál el valamelyik afrikai gyarmatra. Vidd magaddal a törpét is és éljetek boldogan ott, csak vissza ne gyertek. :)))))
2020. nov. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

Igen, vannak olyan egyszerű emberek, akik az embert tárgynak képzelik, amely más lesz, ha más a gazdája, máshová tesszük, vagy zöldre festjük. De nem, a magyar akkor is magyarként viselkedik, a hongkongi, meg hong kongiként. És ennyi elég is.

Na de mi lenne, ha a kérdező esetleg gondolkodna?....

2020. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Jobb lett volna, legalább nem szovjet gyarmat lettünk volna bő 40 évre.
2020. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!