Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin azt nyilatkozta,...

Novák Katalin azt nyilatkozta, hogy a meleg párok előtt bezárták azt a jogi kiskaput, hogy egyedülállóként örökbe fogadjanak, utána meg azt mondta, hogy egyedülálló is örökbe fogadhat, most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Két interjúban azt nyilatkozta, hogy a házaspárok élveznek előnyt és, hogy nem ő fogja személyes, szubjektív vélemény alapján eldönteni, hogy ki fogadhat örökbe, hanem minden esetben szakértő. Utána egy harmadik interjúban azt mondta, hogy a melegek előtt bezárták ezt a kiskaput, de rögtön utána ugyanebben az interjúban megint elmondta, hogy egyedülálló is fogadhat örökbe. Nem tudom ezt követni.

2020. nov. 22. 20:49
1 2 3
 21/29 Béla211 ***** válasza:
Akit melegnek gondolnak az nem kap gyereket ennyi. Nem véletlenűl vétozták meg a jogállamisághoz kötött koronavírus segély csomagot.
2020. nov. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nézd, az orokbefogadasnal a gyerek érdekét nézik, s nem azt, hogy az örökbefogadó gyereket szeretne. És a gyereknek az a legjobb ha egy hagyományos családba kerül. Egyedülállónak akkor adják, ha nem fogadja örökbe egy pár sem, tehát ez a lehetőség sem szűnt meg, csak nagyon beszűkült.

Igazából az orokbefogadok oldaláról meg valahol lehet egyfajta igazság az is, hogy a meddő pároknak valóban nem lehet biológiailag gyereke, így más útja nincs hozzá.

Persze ennek vannak sertettjei én is utálom mikor engem érint valami hátrányosan.

2020. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A jogállamiságot a swédek állandóan megszegik...

Legalább is ha azt jelenti amit a magyarokkal cseszegetnek.

2020. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
91%

"És a gyereknek az a legjobb ha egy hagyományos családba kerül."

Ez elég nagy hülyeség.

A logikádból az következik, hogy egy gyereknek jobb egy hagyományos család, ahol kb. óránként megverik, mint egy egyedüli szülő, aki szeretetben neveli.


A gyereknek az a legjobb, ha szeretetben nevelik, amit hetero és meleg párok is megadhatnak, ahogy egyedüli, illetve páros örökbefogadás esetén is megadhatnak.

2020. nov. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24 amit írt azt álltalánosdágban értette, gondolom arra gondolt, hogy statisztikailag jobb.


Nem kéne mindent kiforgatni.

2020. nov. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
77%

"amit írt azt álltalánosdágban értette, gondolom arra gondolt, hogy statisztikailag jobb.

Nem kéne mindent kiforgatni."

Csak még úgy sem igaz, szóval nem kéne olyat mondani, ami nem igaz.

A családon belüli erőszak sokkal gyakoribb hetero párok közt, mint meleg párok közt.

2020. nov. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
12%

#26 az öngyilkosság, a drogfüggők, aránya minimálisan több a meleg párok álltal felnevelteknél.


Egyébként a mellett vagyok hogy örökbefogadhassanak, csak nem szeretem amikor a PC nevében torzítjuk a világot.

2020. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az orokbefogadasra jelentkező párok közül kiszurik az alkoholista gyerekvero agresszív párokat, nem alkolistakkal kell "versenyezni".

Szerintem a hagyományos családban nem alkoholisták és gyerekverok az emberek. De a biológia lehetővé teszi számukra és egyébként a homoszexuálisok számára is a saját gyerek csinalasat.

2020. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"az öngyilkosság, a drogfüggők, aránya minimálisan több a meleg párok álltal felnevelteknél"

Jaj, istenem...

Kérlek legalább nézz utána, amit idézel. Kizárólag akkor lehetett az azonos nemű párok által negatív hatást mérni a gyerekeknél, amikor kifejezetten alacsony volt a gyerekek száma.

A depresszióra vonatkozó kutatás összesen 20 gyerekről szólt. Ahogy az öngyilkosságról szóló is alacsony esetszámú volt.

Ezeket pont ezért nem tekintik mérvadó ktuatásoknak.


Ugyanúgy, ahogy az az orvos, aki be akarta bizonyítani, hogy az oltások autizmust okoznak, az mindössze 14 gyereket figyelt meg. Ezek nem helytálló kutatások a jelenlegi formában.


"csak nem szeretem amikor a PC nevében torzítjuk a világot."

Akkor miért torzítod a világot azzal, hogy nem jársz utána a dolgoknak és hazugságokat terjesztesz?

2020. nov. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!