Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi haszna származik sok...

Mi haszna származik sok embernek a korlátozásokból és a kijárási tilalomból? Mármint akik támogatják ezt, mi okból teszik?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 14:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

"Azért teszik, hogy többet nézzék a TV-t. Hogy hatásosabb legyen az agymosás. Rögzüljön az emberek fejében, hogy járvány van. Ne tudjanak beszélni az élethelyzetükről. Tünetmentes pozitív teszt miatti karantén. Üres kórházak. Egészséges ismerősök. Védőoltásban lévő chip. Értelmetlen védőoltás."


Magadtól vagy ennyire hülye vagy segít valaki? Te sem vagy a legélesebb kés a fiókba ugye?


Aki otthon van és beteg és rosszul van a legkisebb porcikája sem kívánja, hogy TV-t nézzen. Másrészt senki se kötelez arra, hogy olyan csatornákat nézz, amelyek a propaganda része, ugye? A Netflixen vagy HBOGO-n mely tartalmak számítanak agymosásnak, propagandának hm? Stranger Things? Vagy esetleg Lost in Space? Vagy a Trónok Harca? Várom a kedves válaszod!!!!!


Ne tudjanak az élethelyzetükről beszélni? Ha felmész a netre, csoportokba, híroldalakra, elég sok helyen láthatod, ahol a karanténban lévő, koronavírusos, tüneteket produkáló személyek beszélnek az élethelyzetükről és, hogy mennyire oda kell figyelni, és hogy mennyire gáz az egész. Úgy látom nem figyelsz eléggé igaz?


Üres kórházak?! Hol merre? Bizonyíték?


Egészésges ismerősők? Szerencséd van. De előbb utóbb, Titeket is elér majd!


Védoltásban lévő csipp?! HOGY?!?!?!?!?!?! Megkérdezem. Jártál EGYETEMRE!? Villamésrnök? Proginfo? Mérnökfino?! Gyógyszerészet?! Gépészmérnök?! Ha igen, tudhatád, hogy egy teljes @ság azt mondani, hogy a védőoltasába !AMI NEM SZILÁRD ÁLLAPOTÚ! chip van. Mégis, hogy a jó büdös francba adnák be folyadékban a CHIPET?! Vagy nanotechnológiára gondolsz? Az meg nem chip... És eléggé messze lévő technológia..... Másrészt azt kipisilnéd. Chipet nem tudnak beadni oltásban, most se és 1000 év múlva se fognak tudni.


Értelmetlen védőoltás?! Igen? És a többi védőoltás amit eddig megkaptál? ;)

2020. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%

Látom felhúztad magad #11. Messziről jött ember azt mond ami akar. A messziről jöttet a TV műsorokra, internet függőkre értem. Azt nem lehet tudni, hogy saját tapasztalatról beszél, vagy csak visszaböfögi az agymosott szöveget, mint te #11.

Orbán megmondta. Ne azt nézd mit mondok, hanem hogy mit teszek.

2020. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

12:


Nem nézem Viktort. Nem Nézem az M1-et Sőt! TV csatornák sincsennek. Ahogy már mondtam: Netflix és HBOGO bőven elég tartalomszolgáltató. ;). Híreket meg reggelente elolvasom telefonon és ennyi.


Én nézem, hogy mit tesznek és nagyon jól is csinálják. Kellenek az intézkedések, sőt ennél még durvábbak is kellenének.


Ha abban a helyzetben lennél, mint Én, akkor Te is így gondolnád.


Én voltam beteg. Családom volt beteg, és elhunyt ismerős van közöttünk, akinek semmilyen alapbetegsége nem volt.


Szóval amíg nem saját bőrödön tapasztalod a dolgokat, persze, hogy ezeket mondod.. Na de, majd Ha te is tapasztalod...

2020. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Miért milyen helyzetben vagy? Gondolom a gázsi miatt parázol, amit eme művekért kapsz. Mert ha a COVID miatt, akkor csalódtam benned. Zárkózz be jól, hogy a levegő se jusson be hozzád, mert azáltal terjed a vírus. Egy kis ijesztés, hogy kondiban legyél: Bááááááá, húúúúúúúúúúú.
2020. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%
Ahogy mondtam már beteg voltam, túl vagyok rajta. Iszonyatosan szar volt. Életembe nem voltam ennyire rosszul. Pedig például Influenzát sose kaptam el vagy ha el is kaptam sose kötött le az ágyhoz. Alig kaptam levegőt, már úgy voltam, hogy nekem is a mentőt kell hívni. Szóval szerintem rohadtul fejezd be ezt a fajta stílust.
2020. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%
Honnan tudod, hogy a koronavírustól voltál beteg. A tesztek mindenkinél pozitívat mutatnak. Lehet hogy a maszktól volt, meg hogy túlparáztad ahogy a Majka is. Vagy félrekezelted, össze vissza szedted a gyógyszereket. De lehetett influenza is. Vagy helytelen táplálkozás miatt gyengébb volt az immunrendszered sok alkohol, vagy drog miatt. A válaszaid alapján ez erősen fennáll.
2020. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

"Honnan tudod, hogy a koronavírustól voltál beteg. "


2 pozitív PCR teszt utána a végén 1 negatív és pozitív antigén teszt. Szevassz.

2020. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%
A kórházak tele vannak,,covidosokkal,, nem ertem mi nem ertheto a korlatozasokon tíltásokon. Alljon le az eü? Már így is le van terhelve az allomany nagy resze. Az emberek tobbsege fél már beteg lenni, azon reménykedik mindenki h ne legyen baja ebben az időszakban mert a vakbélgyulladást is necces ellatni..komolyan itt akarunk tartani? Hogy egyeb mas bajokkal sem tudják majd az embereket ellátni? Mint a kozepkorban? Mar így is ott tartunk h a zuzodas tores tavgyogyitassal fog működni🤨🙂ha vkit sérules baleset ér majd rambo módjara megoldja. Lassan ott tartunk lang felett felforrosodott kés meg tiszta alkohol azt szevasz nesze fertőtlenítés😀😀okosba. Foghúzás is házilag. Törött csontot is helyre lehet otthon tenni.Gyermeket is lehet otthon szulni. Az alkohol és egyéb vagoeszkozok megoldanak mindent. Komolyan ezt akarjuk elérni?
2020. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!