Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nagypapa csak férfi, nagymam...

A nagypapa csak férfi, nagymama csak nő (...) A sógor csak férfi, sógornő csak nő mi baja ezzel a mai társadalomnak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem semmi.
2020. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Mert a liberális társadalom el akarja törölni a nemeket.Pl. nincs anya,apa.Szerintük 1-es és 2-es szülő van.Így szabad utat adnak a homoszexuálisoknak.
2020. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A társadalomnak semmi baja sincs vele.
2020. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Jó ez így, milyen tragédia lenne ha 2 anyósom lenne.
2020. nov. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%

A társadalomnak semmi.


A liberálisoknak van vele baja.Egy hangos kisebbség a nagykörútról.

2020. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én liberálisnak tartom magam és azt vallom, hogy ne a neme, hanem az emberség döntsön abban, hogy egy gyereket ki fogadhat örökbe. Azaz ugyanolyan joga van egy meleg párnak is a családhoz, mint egy hetero párnak. Ezenkívül úgy gondolom, szeretőbb közegben tud így felnőni egy gyerek, mintha 18 éves koráig egy otthonban él, aztán kivágják az utcára és pl. a lányokból kevés kivétellel prostik lesznek. A most hozott intézkedések ráadásul az egyedülálló emberek örökbefogadását se teszik lehetővé, tehát ha te nőként nem tudsz szülni ea a párod nem akar örökbefogadott gyereket, ezért elhagy, akkor egyedül a büdös életben nem lehetsz anya, (nyilván ugyanez férfiakkal is megtörténhet, de az sokkal ritkább szerintem).
2020. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Igaza van az #5-ös válaszolónak.Egy pár lelki beteg fel akarja fordítani a normális,természetes világot. #6-os!Te pedig,ahogy az írásodból kiveszem,lelki beteg vagy!Nem is kicsit!
2020. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
6os vagyok. Én intelligensen leírtam a véleményem a kérdésről, te pedig kedves 7-es csak mínősíteni tudsz névtelenül. Ez aztán a kultúra, gratulálok hozzá.
2020. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Mi az, hogy egy nagyapa nem erezheti magat nagymamanak? :)))
2020. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy hülyének állít be mindenkit, aki hajlandó ezt elolvasni, semmi.
2020. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!