Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nem veszélyeztetett embernek...

A nem veszélyeztetett embernek a COVID oltás veszélyesebb lesz, mint maga a COVID?

Figyelt kérdés
Nem tartozom a veszélyeztetett csoportba, nagyjából megfázásos tünetekkel vészeltem át a COVID-ot, de ez alapján tutira inkább a fertőzésen való végigmenetelt választanám, mint az oltást: [link]
2020. nov. 24. 16:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem sokkal. Még a nagyszüleimnek is megfontolnám, hogy beadatom-e, akiknek úgymond már nem lesznek hosszútávú mellékhatásai, mert már a koruknál fogva nem sokáig fognak élni. De magamnak eszem ágában sem lenne beadatni. Hülye nem vagyok.
2020. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Bizonyára.Mérlegelni kell a kockázatot.Azt híresztelik nem lesz kötelező.Nem szívesen adatnám be magamnak
2020. nov. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
59%
Mivel nem ismertek a hosszú távú mellékhatásai, soha nem adatnám be magamnak. Pedig már elég öreg vagyok.
2020. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%

A cikkből idézek:


Habár a szimptómák többsége valóban kellemetlennek és intenzívnek bizonyult, a résztvevők szerint egy napon belül eltűntek, és sokkal jobban érezték magukat, mintha közvetlenül a koronavírus-fertőzést kapták volna el.


Most akkor miről beszélünk?

2020. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%

Én is 2 nap megfázással és 2 hét szaglásvesztéssel átestem rajta, ahogy azt előre sejtettem (pontosabban inkább arra fogadtam volna, hogy észre sem veszem).

Annyira alacsony az egészséges ember számára, hogy el sem gondolkodtam volna az oltáson akkor sem, ha nem kapom el.

2020. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Az oltás célja a népességcsökkentés. Döntsd el magadban, hogy ez szerinted veszélyes-e.
2020. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok oltásellenes, főleg nem konteohívő félbolond.


Egészen egyszerűen annyira veszélytelen az egészséges emberekre ez a vírus (könyörgöm, most léptük át a 4000 halottat lassan 1 év után úgy, hogy boldog- boldogtalan 90+ éves covid-halottnak lett nyilvánítva; ennyien halnak meg 10-13 nap alatt Magyarországon), hogy el sem gondolkoznék az oltáson.

2020. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Molyember ***** válasza:
22%
Helyes, ne adjátok be, így több marad másoknak. Az se zavar, ha az oltásellenesek miatt még egy évig maradnak a korlátozások, mert a munkámat nem érinti, és egyre több dolgot lehet online intézni, ami tök jó. Ok, nem lehet este mászkálni, de ennyit ki lehet bírni. Szóval hajrá, fertőzzetek, essetek ki a munkából, a végén még anyagilag is jól járok. :)
2020. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
Nos a kérdésfeltevés sincs köszönőviszonyban a cikkel, ami azt írja (cím), komolyabbak lehetnek a mellékhatások a VÁRTNÁL, NEM magánál a fertőzésnél!
2020. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%

Elég furcsa, üres életed van, ha téged nem zavarnak a korlátozások, 8-as.

Nekem idén egy amerikai utamba, ezernyi apróbb élményembe (kirándulások, wellness, stb.) és várhatóan a síelésembe "került" a vírus.

A születésnapom október legvégén még pont meg tudtuk normálisan ünnepelni.

Máskor akár éjfélkor is kocsiba ültünk a barátnőmmel, elmentünk valami drive-be inni- enni, barátoknál 7-kor már lesni az órát az indulás miatt, stb. Apró napi élményeket vesztek tizesével.

Anyagilag nagyjából 30 millióval lesz kevesebb a panzióm idei osztaléka, mint a tavalyi, de így is erősen pluszos éves szinten, nem is bánom, hogy lett némi "szabadaág".


Ha az oltás mindenki számára elérhető lesz, nem maradnak a korlátozások.

Joggal mondja majd az állam (azonnal alá is írom), hogyha nem oltatok, akkor esetleges covid-ellátáskor hátrasorolhatnak. Teljes nyugalommal vállalom be.

2020. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!