Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnék politikus lenni és...

Szeretnék politikus lenni és csak annyi kérdésem lenni hogy tényleg nem kell hozzá Iskola ? nem akarok se beállni a Fideszbe se a jobbikba saját pártot alapitok mert én hiszek Magyarország jövőjében és a magyar emberekben.

Figyelt kérdés
Rengeteg ember csak aszt mondja hogy tudjak jól hazudni legyek gerinctelen stb tudom jól hogy nehéz hinni a mai politikusoknak mert nem is tőrödnek velünk aszt hiszik ha hazudnak át tudnak minket verni de csak saját magukat verik át mert elég körül nézni ebben az Országban és látni az igazságot asem tudom megérteni hogy tudják az emberek szeretni Orbán Viktort amikor tönkre tette szemünk látára ezt a nagyszerű Országot az emberek nem hogy össze fognának hogy legyőzék eszt az embert hanem egymásnak esnek szomoru ami ebben az Országban zajlik.
2020. nov. 25. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Azért komoly gazdasági és jogi tudás kell. Mellette nagyon jó beszédesség. Ha ezt gyakorin kell kérdezned akkor sajnos nem neked való.
2020. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
én is sajnálom a helyzetet, de egyenlőre fiatalokként csak annyit tudunk tenni hogy pihenünk, nem veszünk részt ennek az undoritó világnak a politikájában , mert amíg élnek a férgek addig nincs mit megvalósítani. jobb békesség terén nem beavatkozni ebbe mert az emberek ahogy ma is beveszik a marketing politikát amit szavazás és választás néven ismernek. de azt nem veszik észre hogy 2018 Orbán maffia elcsalta már 3-ik ciklusra a szavazásokat. pénzel bármi megvehető és átverhető. Mondom én addig ennek a kupac bandának a kígyói élnek addig nem fogunk semmi szabad új dolgot létrehozni , vagy sosem fogunk megszabadulni tőlük. a baj hogy az 5
2020. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Iskola nem kell, bár írni tudni kéne.
2020. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
kettes volnék megint. szóval a baj az hogy több mint 30 éves politikát kellene leszerelni , mi még pelenkába voltunk amikor az első orbán kormány tervezett bármit is megvalósítani akkor ők voltak a fiatalok meg mások voltak de most rajtuk a szégyen van mert csak ülnek a fülükön, csak a pénzt számolják , őket is írányítják mindenhonnan, kamerás operatőrök, az európai unionak nevezett förmedvény stb, a viág befolyással van hazánkra sajnos mert foci miatt, a mcdonald kaja és üzletek miatt. ennyi. várnunk kell 40 évet mire bármit kezdhetünk alakítani.
2020. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nyilván troll kérdés, de valóban, iskola nem kell; itthon és külföldön is vannak politikusok még érettségi nélkül is...


és vannak iskolázott de buta politikusok is, akiket pont a butásága segített a felfeléívelésben (lásd Orbán)

2020. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a laptopom billentyüe beragad mert ráfojt a kóla de próbáltam érthetően fogalmazni
2020. nov. 25. 11:33
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
troll.
2020. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Emberek miért lennék troll xd ez nem troll kérdés xd
2020. nov. 25. 11:37
 9/15 anonim ***** válasza:
DEhogynem.
2020. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindegy megkaptam a választ
2020. nov. 25. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!