Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem jó a multikulturális...

Miért nem jó a multikulturális, kevert etnikumu, egy nyelvet beszélő, egységes, nyílt társadalom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlzottan jól informált, de a gutom azt súgja, hogy mind biológiai, mind civilizációs, és egyéb téren is előnyt jelentene az, ha megszűnne az a fajta megosztottság, amit az országok határai, bőr színe, beszélt nyelv, vagy a személyibe írt ország név jelentene.


Mi a gond azzal, ha az ember arra törekedik, hogy megszűnjön mindenféle megosztottság?


Az emberiség múltja számomra azt jelzi, hogy ezek mindig erőszakba és egyéb problémába vezette az embereket.


Hogy akar az ember kilépni az űrbe, és "galaktikus civilizáció" lenni, ha közben vezetői azon vitatkoznak, hogy az ember milyen színű?


2020. nov. 25. 13:15
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

8


Nem keverek semmit, ezért említettem KÜLÖN.


Jézusom


6


Valóban, a megosztottságot a megosztottság tudja hitelesíteni. A veréb azért jó repülő, mert repül. Remek érvelés


5


És nem volt régen kerék, motor, részecske ütközető sem. Csodálatos a fejlődés, nem?

2020. nov. 25. 13:40
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve Merkel Mutti azt mondta a multikulturalizmus megbukott,akkor minek kell még mindig erőltetni ami nem megy?
2020. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
96%
Azért nem lenne jó, mert ugyan az ember egy faj, különböző rasszokba osztva, de a kultúránk, életszemléletünk, ideológiai alapjaink, vallásuk, sőt még a jogrendszereink is annyira különböznek, hogy ha ezt összegyúrod, semmi jóra nem kell számítani!
2020. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz? A kárpátmedencében pontosan ez van néhányezer éve. A nagyjából hasonló kultúrájú/fajtájú/gondolkodású/kinézetű stb népek keverednek egymással. Meg még mindenfélék is.

Miért nem lehet azt megérteni, hogy muzulmánokat és négereket nem akar sok ember az országában és a lányai körül látni. Az iszlám vallás hódító vallás. A négerek pedig 60 ezer év alatt nem tudtak 1 emeletesnél nagyobb épületet emelni és nem sikerült kifejleszteni a kohót és a fémek megmunkálását, pedig a rasszista fehér ember 60 ezer évig nem bántotta őket. Mondjuk kB 150-200 éve még fa eszközökkel művelték a földet, mikor itt már állt a Lánchíd! Miért kellenének ezek az emberek ide? Van így is elég bajunk.

2020. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

14


Közben nem felejtettél ki valamit? Hogy milyen természeti lehetőségek vannak ott, és milyen szinten rabolta ki őket a fehér ember? Csak kérdem... Egyébként nekem voltak fekete kollégáim angliában, nekem úgy tűnt, hogy pl. nálad tutira értelmesebb javarésze, na mindegy


13


És ez így is marad addig, amíg ebbe kapaszkodsz. A változás nem rögtön megy végbe, hanem folyamatosan. A "mutációk" közül a hasznos marad, a haszontalan nem. Így működnek az élőlények, asszem tanultuk is!

2020. nov. 25. 13:54
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon....

3 szor aratnak egy évben, Afrika a legeslegtermékenyebb kontinens😄.

A fehér ember 60 ezer évig nem tette be a lábát Afrikába. Mikor elkezdték piszkálni a bennszülötteket KŐKORSZAKI szintén voltak. Ezeket akarod idehozni? Ami most ott van, Afrikában, azt mind a fehérek hozták létre.

2020. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
85%
14 16 vagyok. Érveljél és ne személyeskedés légyszíves azzal, hogy a fekete kollégád értelmesebb mint én. Nem tetszenek a tények?
2020. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
96%
Mert természetellenes.
2020. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
96%
Szoktál főzni? Na az sem úgy megy, hogy mindenféle alapanyagot összegyúrunk egy masszává, aztán tessék, edd meg. Az moslék, ami a disznóknak való.
2020. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
24%
Egyoldalúan nem működőképes az elfogadás! Én hiába akarok másokkal békében élni, ha mások kihozzák belőlem az állatot az erőszakos, kirekesztő, felsőrendűbbséget sugalló megnyilvánulásaikkal! Ehhez NEM óhajtok csendes "partner" lenni!
2020. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!