Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme volt a Fidesznek...

Mi értelme volt a Fidesznek megcsinálni a fiataloknak szóló Pesti Tv-t, mikor a fiatalok gyakorlatilag már egyáltalán nem néznek Tv-t?

Figyelt kérdés

Arról nem beszélve, hogy a színvonala kb a szép emlékű Budapest Tv-vel vetekszik. Lásd: alábbi videó.


https://www.youtube.com/watch?v=-1URbml4UoI



2020. nov. 25. 17:24
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
70%

Valóban nagyon átlátszó, és szó is volt róla, hogy a Fidesz meg akarja szólítani a fiatalabb réteget - szóval hagyjuk ezt a hülyeséget, hogy a Fidesznek semmi köze ehhez a TV-hez... Csak a gond az, hogy a mi adóforintjainkból van EZ IS fenntartva. Érdekes, engem nem kérdeztek meg róla... Meg arról sem, hogy akarok-e stadionokat, vadászati kiállítást, stb-t...

Sajnos nálunk set top box van, az meg automatikusan behozta ezt a csatornát. Egyszer ránéztem, kb 20 mp után már kapcsoltam is, mert nem igazán tetszett ez az ellenséges, uszító hangnem.

2020. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
3%

#21 Értem. Szóval 1-szer belenéztél 20 másodpercre és máris TUDOD, hogy rossz, hogy a te adódból csinálják. Rossz, mert neked nem tetszett a hangneme, az ott elhangzottak. Aha.

Azt ugye tudod, hogy 20 másodperc alatt 2 mondatot sem lehet végigmondani rendesen? Hogy ritka nagy ostobaság olyasmiről véleményt mondani amit nem is ismersz és még le is írod, hogy úgy mondasz róla véleményt, hogy nem is ismered?

Nem a te adódból működik a Pesti tévé, megnyugodhatsz. Nem is kell nézned. Én sem nézem az rtl klubot meg az atv-t, ahogy az isaura tévét sem meg a horgász csatornát sem. Még sem jut eszembe hogy bármelyiket is az én adómból fizetnék és be kellene zárni csak mert nekem nem tetszik amit ott csinálnak.

De persze én nem vagyok olyan haladóprogresszív liberális mint te, nekem még számít a véleményszabadság.

2020. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
70%

22-es csapdája: és szerinted az M1, M2, M4, M5, DunaTV, DunaWorld nem a mi adónkból működik?

Illetve ha a kormány a hozzá kedves és hűséges tv és újságoknak ad pénzt reklámokra, de a másik oldalt - szándékosan - kihagyja, akkor a reklámra fordított összegek talán nem a mi adónkból mennek?


Amúgy 20 mp valóban kevés lehet, én azért nála tovább "bírtam", de 10 perc nekem is elég volt abból az adóból...

2020. nov. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
4%

#23 Mi köze a köztévének a Pesti tévéhez?

Már bocsi, de ha az "M1, M2, M4, M5, DunaTV, DunaWorld" a mi adónkból megy akkor most jelentsem ki hogy az rtl klub meg az atv is a mi adónkból megy? Mitől lenne köze az egyiknek a másikhoz?

Ja, csak nem azért mert neked nem tetszik a Pesti tévé politikai állásfoglalása?

Amúgy jó lenne ha a valóságnak utána néznél mert

1. nem a kormány ad pénzt a tévéknek, médiáknak, hirdetések jelennek meg állami pénzen - mindenhol.

2. a hirdetések elhelyezéséről nem a kormány dönt, nem is egy miniszter vagy minisztérium, hanem egy cég, akinek az a feladata hogy ott helyezzen el állami hirdetéseket ahol az a legjobban hasznosul

3. az ellenzéki oldalak is bőven részesülnek állami hirdetésekből.

2020. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

24

Szegény fideszes birka... :(


Még hogy nem a kormány dönt hová mennek a hirdetési pénzek... röhög a vakbelem. Akkor miért mennek 90%-ban a lakájmédiához?


Valóban ellenzékinek hazudott médiumok is kapnak állami hirdetéseket, lásd ATV, Népszava..mindegyik lepacsott már a fidesszel, csak látszatra ellenzéki.

2020. nov. 27. 16:33
 26/44 anonim ***** válasza:
74%

" a hirdetések elhelyezéséről nem a kormány dönt, nem is egy miniszter vagy minisztérium, hanem egy cég, akinek az a feladata hogy ott helyezzen el állami hirdetéseket ahol az a legjobban hasznosul"


És ennek a cégnek a vezetőit ki nevezte ki?



"A hasonló tematikájú lapok közül gyakran a legkisebb példányszámúnak jut a legtöbb állami hirdetés. Ez derül ki a 2017-es éves beszámolók és a tavalyi állami reklámköltések összevetéséből. A számokból egyértelműen látszik, hogy semmit nem számít, hány emberhez jut el az üzenet, csak az a fontos, hogy kinél költik el a milliárdokat.


A kedvezményezettek természetesen kivétel nélkül vállaltan kormányközeli lapok."


[link]

2020. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 MolotovPunk ***** válasza:
Jó kérdés.Nem fogják tömegesen nézni a fiatalok neten sem.Azért,mert jobboldalon van pár megmondó 30-as ember,attól még nem lesz fiatal párt a fidesz.Egy esetleges kormányváltásnál meg kérdéses lesz,hogy miből finanszírozzák tovább majd az adót.
2020. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
19%

Úgy látom, a kérdező szemét nagyon csípi a Pesti TV. Nagyon helyes. Nem tetszik, hogy jobboldali fiatal újságírók pár hónap alatt összeraktak egy modern és lendületes TV-t? Hát akkor nézd a baloldali ATV-t, ahol a nap fénypontja, amikor gondolkodni és beszélni nem tudó nyuggerek telefonálnak be, miközben azt sem tudják, mit akarnak mondani. Az agyamat szétröhögöm ezeken a műsorokon, főleg úgy, hogy közben végig látjuk az aktuális műsorvezető arcát, aki kénytelen végighallgatni a rengeteg sületlenséget és muszáj jó képet vágni hozzá, mert különben Erzsike néni megsértődik...

Nekem is voltak fenntartásaim a Pesti TV-vel kapcsolatban, de az eredmény minden várakozásomat felülmúlja. Arról nem is szólva, hogy ismert balos újságírók is (Nagy József, Csuhaj Ildikó, stb.) részt vesznek a műsorokban, tehát nem egy jobboldali elszigetelt médiumról van szó, mert ha így lenne, a balosokat nem hívnák (vagy ha hívnák, nem mennének).

Amúgy én is neten nézem a Pesti TV-t, mivel a szolgáltatóm egyelőre nem vette be a kínálatba. Sajnos hatalmas öngólt lőttél, kérdező, de hasznos idióta lévén legalább a magad módján jó reklámot csináltál nekik... :D

2020. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Az adófizetők pénzén nem nehéz összehozni egy tv-t, amit majd kutya nem fog nézni :D

Fiatalok a tv nézés... :D


Hagyjuk az ATV-t, már az is lepacsizott a fidesszel, csak látszatra ellenzéki.

2020. dec. 2. 20:10
 30/44 anonim ***** válasza:
10%
Hagyd már ezt a baromságot, hogy az adófizetők pénzén blablabla... Nem azon csinálták. Miért kell mindig hazudni? Más már nem is megy?
2020. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!