Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van bármi gyakorlati értelme...

Van bármi gyakorlati értelme a terrorkészültségnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor bemondják a TV-ben meg rádióban hogy ilyen meg olyan szintű a készültség az valós védelmet jelent? Mert én nem sokszor hallok olyat hogy elkaptak volna valakit akinek 10kg tnt volt a zakója alatt és épp merényleni indult.. Vagy ez képes megállítani valakit aki úgy dönt hogy kamionnal a tömegbe hajt? Ha nem akkor ez mire való? Mire jó a készültség?
2016. dec. 21. 22:03
 1/5 anonim válasza:

Külföldön nap, mint nap kaphatnak el terroristákat, azonban ezt többnyire nem mondják a médiában, de ha csak egyszer nem sikerül elkapniuk, akkor máris ott van a katasztrófa (ami ugye mg világra szóló hír).

Szerintem ennek a terrorkészültségnek max lelki szerepe lehet a polgárokra nézve, hogy érezzék, hogy biztonságban vannak, bár ugyanakkor pont annyira nyugtalanító is (hiszen akkor ezek szerint fenn áll a veszély).

A terroristák szerintem meg pont annyira foglalkoznak ezzel, mint azzal, hogy hány ártatlan embert ölnek meg.

2016. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan maximumon kéne legyen a készültség. Már ami a megelőzést illeti. A többi semmit nem ér. Hiába küldenek ki 20ezer fegyverest, egy robbanást nem fognak testtel levédeni.
2016. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden konténerbe be kellene néznie a TEK-nek. Akkor lenne megfelelő a készültség !
2016. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Van. Ebböl tudjuk, hogy Gorbánkirály megvéd bennünket.
2016. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csak Mo ról beszélek máshol is van terror készültség. De legalább egy jót tudtál orbánozni hurrá.
2016. dec. 21. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!