Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme volt a Fidesznek...

Mi értelme volt a Fidesznek megcsinálni a fiataloknak szóló Pesti Tv-t, mikor a fiatalok gyakorlatilag már egyáltalán nem néznek Tv-t?

Figyelt kérdés

Arról nem beszélve, hogy a színvonala kb a szép emlékű Budapest Tv-vel vetekszik. Lásd: alábbi videó.


https://www.youtube.com/watch?v=-1URbml4UoI



2020. nov. 25. 17:24
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Biztos a pesti srácos ürge a zsebpénzéből kuporgatta össze :D Tele lesznek kormányhirdetésekkel, annak ellenére, hogy a nézettségük mérhetetlenül alacsony lesz. Fiataloknak tv... azóta is ezen röhögök, inkább csináltak volna egy Youtube csatornát, azt olcsóbban megúsztam volna.
2020. dec. 2. 20:18
 32/44 anonim ***** válasza:
8%
#31 Nagyon szenvedsz, de akkor is marad hogy hazudtál. Nincsenek kormányzati hirdetések a Pesti TV oldalán. Az előbb léptem rá, volt egy életbiztosításos, meg egy eljegyzési gyűrűs, ennyi.
2020. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Tv-s hirdetésre gondoltam, mert ez egy Tv nem? :D
2020. dec. 2. 20:50
 34/44 anonim ***** válasza:
8%
Igen, ez egy tévé. menj fel az oldalukra, nézd folyományában a műsoraikat és számold meg hány kormányzati hirdetés van rajta. Tessék, mehetsz!
2020. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Nem gondolod, hogy ezért azt a mocskolódást fogom nézni.. és te sem gondolod, hogy piaci alapon egy ilyen tv meg tud élni, miközben 10 fiatalból 9 nem néz tv-t... de majd jóságos Orbán segít rajtuk.
2020. dec. 2. 21:06
 36/44 A kérdező kommentje:
2020. dec. 2. 21:07
 37/44 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, megint oda jutottunk vissza hogy olyasmiről mondasz véleményt amiről fogalmad sincsen és még villogsz is vele hogy annyira sötét vagy hogy nem is akarod tudni milyen.

nem tetszik - nem nézed. Ennyi!

2020. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Csak továbbra is röhögök rajta, hogy 2020-ban TV-vel akarják megfogni a fiatalok... :DDD
2020. dec. 2. 21:18
 39/44 XÉvi75 válasza:
31%

Rosszul írod. Nem a fidesz csinálta. Fideszre szavazók esetleg. De ez sem a jó megfogalmazás, inkább konzervatív, jobboldaliak ;)


Amúgy a tv még mindig nagy elérést ad minden korosztályhoz. Persze a fiatalok a célközönség, de azért elég sokan nézik idősebbek közül is.

Én is a neten szoktam visszanézni, de ha van időm, leülök a tv elé. :)

2020. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
19%
#38: A bárgyú röhögésedet magasról lesz@rja mindenki. Huth Gergely picivel jobban ért a médiapiachoz, mint te. Írkálhatsz itt, amit akarsz, a Pesti TV vezetőségét baromira nem izgatja. Ők végzik a munkájukat, a célközönség pedig vevő rá, akár a TV előtt ülve, akár a monitorral szemben. Így jártál, barátom! :D
2020. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!