Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányt miért gúnyolják...

Gyurcsányt miért gúnyolják szemkilövetőnek, amikor csak megvédte Budapestet a randalírozóktól?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
Talán nem kellett volna agresszívan fellépni a rendőrök ellen és nem lett volna mindez. Megérdemelték, ennyi. :)
2020. nov. 25. 23:18
 12/69 anonim ***** válasza:
31%
Olvasd el az erről szóló Wikipédia cikket. Sokkal árnyaltabb ez annál.
2020. nov. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
66%
Bezzeg azzal nincs bajuk a fideszeseknek, hogy Orbán nagy barátja a fehérorosz elnök össze-vissza vereti (halálra) ez ellene tüntetőket.
2020. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
26%

#5 "aki komolyan elhiszi, hogy a rendőröknek arra adtak parancsot, hogy bárkinek a szemét vegyék célba."

vannak szabályai a tömegoszlatásnak, a rendzavarók elleni fellépésnek. Ezeket a szabályokat, alapvető előírásokat szegték meg akkor azzal, hogy a gumilövedékkel túl közeli emberekre lőttek és fejmagasságban. Komolyan be akarod magyarázni, hogy ennyi sérülést véletlenül okoztak mert nem értettek ahhoz amit csinálnak? Hogy akiknek a rendőri vezetés a kezébe fegyvert adott és az utcára vezényelt, azok nem voltak képesek azt megfelelően használni hogy ne ártsanak vele?

Hiába mosdatjátok azt a mocsok bandát, rengeteg embert megnyomorítottak teljesen jogtalanul. Szándékosan és nem véletlenül.

2020. nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:
Maguknak köszönhetik ezek az emberek... érdekes, én nem kaptam egy gumilövedéket sem... :)
2020. nov. 25. 23:29
 16/69 anonim ***** válasza:
25%
#15 A szöveged alapján talán pont azért, mert te fogtad az egyik fegyvert!
2020. nov. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:
Szerintem örüljenek, hogy nem Orbán valamelyik baráti országában tüntettek (Oroszország, Fehéroroszország stb...) Ott éles lövedéket kaptak volna. :(
2020. nov. 25. 23:34
 18/69 anonim ***** válasza:
65%
14! " rengeteg embert megnyomorítottak teljesen jogtalanul. " Azért számszerüsitenéd, hogy TÉNYLEGESEN!! hány embert "nyomoritottak meg, és hánynak lötték ki a szemét? Semmi blabla! Számokat!!!!
2020. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen reálisan nézve, ha a rendőrfőnök és Gyurcsány össze is voltak kötve, tuti nem azzal hencegett a főnökének, hogy "hehe, épp most szegtem meg a tömegoszlatás szabályait, hopp, valakinek elszállt a szeme" stb.


Gyurcsány azért hibás, mert nem mondott le, ahogy le kellett volna egy ilyen botrány után. De a szemkilövetéshez nincs igazán köze, csak ezt nehéz belátnia az elfogult tömegeknek, akik az ilyen egyszerű magyarázatokban és megközelítésekben érzik kényelmesnek az életet.

2020. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, te annyira síkhülye vagy, hogy az már önmagában is fájdalmas lehet, de kívánom, hogy egyszer nézz szembe egy gumilövedékkel! Nem tudom, te hány éves voltál 2006-ban és melyik városban voltál, de én ott voltam a helyszínen és testközelből láttam az eseményeket. Akárhogy próbáljátok elkenni Gyurcsány sz@rát, csak azt éritek el, hogy újra és újra elmondjuk, leírjuk, belinkeljük és felelevenítjük. Az eseményeket rögzítették a kamerák és ezek az anyagok elérhetőek, te meg tök fölöslegesen erőlködsz itt, a tények tengeréhez képest sovány kis vízcsepp vagy.

[link]

[link]

2020. nov. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!