Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányt miért gúnyolják...

Gyurcsányt miért gúnyolják szemkilövetőnek, amikor csak megvédte Budapestet a randalírozóktól?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
58%

Azt pedig próbáld felfogni azzal a csökött agyaddal, hogy nem a (feltehetőleg szélsőjobboldali, tehát pl. akkori jobbikos) csőcselélet lőtték gumilövedékkel az azonosító nélküli rendőrök, azok szabadon garázdálkodhattak 2006 szeptemberében Budapest utcáin; hanem a Fidesz október 23-i békés rendezvényéről hazafelé tartókat, akik végignézték az ünnepi műsort (köztük nőket, gyerekeket és nagymamákat, nagypapákat).

A tények ismeretének totális hiánya sem jogosít fel arra, hogy meghamisítsd a történelmet (főleg a saját holt halovány színvonaladon).

2020. nov. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
48%
#21 Imadom ezeket a linkeket, kepeket. Vegre egyszer megszolalt ide haza a rendfenntartas, helyesen cselekedtek. Mielott nekem ugranal hogy mocskos libsi, fidesz szavazo vagyok. Ami 2006-ban tortent egy alpari kirohanas volt, amit le kellett "verni". Igy volt helyes, oruljenek hogy csak "szemkilovetes" volt. Krumplistesztas bohocok.
2020. nov. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
60%
Mert a randalírozókat ők engedték rá a békés tömegre!
2020. nov. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
70%
Igaz en nem voltam ott, de nem egy es nem ketto video van rola hogy a rendorok nem csak a huliganokat bantottak. Emlekszem egy videora hogy csak nezelodik a faszi, nem dobal, nem kiabal, nem uszit senkit. Aztan az arra jovo egyenruhasok leteperik, rugdossak es veresre verik majd megbilincselik.
2020. nov. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
35%

#22 Nevetséges vagy ezzel a mesével, hogy te fideszre szavaztál. Aztán leírod hogy krumplistésztás bohócok. Aha, persze. Akkor szavazol te afideszre amikor én gyurcsányra.

Ostoba troll avgy!

2020. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
44%
Huligán, kontra nem huligán! Egyetlen "apró" tény, ami fölött az összes zokogó elsiklik: Attól a pillanattól kezdve, hogy egy nem engedélyezett, és/vagy erőszakba torkolló gyülekezés résztvevőit felszólítják, hogy fejezzék be a cselekményüket ÉS hagyják el a helyszínt, - menjenek békével, - minden olyan ember automatikusan "huligánná" minősítteti át magát, aki nem tesz eleget a felszólításnak. Amikor oszlatásra adnak parancsot, akkor a rendőr már nem mérlegel(het), hogy ezt ezért nem tolom odébb a pajzzsal, ennek csak egy pici sallert adok, vagy úristen, lehet, hogy terhes ez a nő, vagy még sem! Az eszközpark használatának vannak fokozatai és ha egy itt zokogó állt volna az oszlató sorfalban, esélyes, hogy ő sem mérlegelt volna sokat, amikor olyan emberek dobálják a legkülönbözőbb tárgyakkal, akiknek többségét addig a pillanatig nem is látta életében, - nem hogy nem is ártott nekik. Látszik, hogy még soha nem voltak szorult helyzetben és az is látszik, hogy a zokogók "demokráciája" csak odafelé működik: a saját "értékrendjük" alapján ők jogot formálhatnak arra, hogy másokat rugdalhassanak, dobálhassanak, felgyújtsák, összetörjék büntetlenül azt, amiért a kisujjukat nem mozdították és magától értetődő számukra az is, hogy ismeretlenül, folyamatosan szidják azok hozzátartozóit. És jaj mindenkinek, ha valaki az ő akaratukkal szemben akarja érvényesíteni a sajátját vagy el akarja végezni azt, amit parancsba kap, mert ez is a munkájának része, - nem lényeges, hogy ennek a parancsnak a kiváltó oka adott esetben az ő viselkedése is lehet. Ne kiáltson demokráciáért, aki önmaga is egy diktátor! Ha engem felszólít egy hatósági jogkörrel felruházott ember, hogy hagyjam el egy műveleti területet, akkor ebből egy módon jöhetek ki jól: amennyiben sérelmezem, hogy engem elküldtek, akkor úgy hagyom el a helyszínt, hogy a lehető legtöbb adatot megpróbálom összeszedni ahhoz, hogy később szolgálati panasszal éljek, - de ennyi, - ettől még eleget teszek a felszólításnak! Ott voltam a parlamentnél, amikor csinálta a tömeg a fesztivált és nem tudtam átvágni a tömegen, - a legrövidebb úton legalábbis nem tudtam haza jutni. Megszólítottam a sorfalból egy rendőrt és elmondtam neki, hogy szeretnék átmenni valahogyan, mert arra vezet a legrövidebb út hazafelé, amerre menni szeretnék. Azt válaszolta a rendőr, hogy nagyon nem ajánlja az általam elképzelteket, menjek a tömeg mentén odébb pár száz métert és ott próbáljam meg! Elsőre megértettem és megköszöntem a javaslatát, - nem vitattam semmit, hanem úgy mentem haza, ahogyan ajánlotta és haza is jutottam. Nem abban látom a demokráciát, hogy olyan élethelyzetekben is értetlenkedem, amikor kézenfekvő, hogy miként jár egy ember a legjobban. Az ilyen "apróságok" azoknak fáj a legjobban, akik fizikálisan képtelenek arra, hogy közösségi érdekben gondolkodjanak, - most is ez megy, csak még nem gyújtogat a sok hülye (szerencsére)! Ha egy politikusra haragszol, akkor nem az államrendet védőket kell bántalmazni és nem az a megoldás, hogy belerúgsz kettőt a sarki rendőrbe! A rendőr meggyógyul, te meg egy életre is elintézheted magad, - s mindezt teljesen értelmetlenül!
2020. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
31%
Nem hinnem hogy a veresre veres a megfelelo fellepes egy ellenkezést nem mutato emberrel szemben. Elo lehet allitani veres nelkul is.
2020. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
33%
Már önmagában az ellenszegülés, ha a szolgálat ellátásának folyamán kitűzött céljainak elérésében passzívan akadályozol egy hatósági jogkörrel felhatalmazott személyt. Tudom, te bizonyára egyesével ráküldenél minden erőszakoskodó emberre 15 rendőrt és mindenkiért luxus hintót küldenél egyesével, hogy sikerüljön sértetlenül előállítani, hogy ezután a Hiltonban szállásolhass el minden előállított embert. Más a te szinteden megmutatkozik az értetlenkedés tudatossága. Gyere holnap is!
2020. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
58%
#26 Ez az agymosó mese amit vagy benyaltál a gyurcsányistáktól vagy te vagy aki ezzel próbálod mosdatni őket.
2020. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
29%
A 29. büfögésre szeretnék annyit reagálni, hogy amik le vannak írva a hozzászólásba, azok független attól, hogy éppen ki gyakorolta/gyakorolja éppen a hatalmat. Persze ahhoz kellene egy - a feltételes szobatisztaságon túlmutató - értelmi szint is, hogy a gyűlölködésen túl is megláss olyan dolgokat, amelyeket még egy elolvasás után sem képes feldolgozni az agyad helye.
2020. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!