Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányt miért gúnyolják...

Gyurcsányt miért gúnyolják szemkilövetőnek, amikor csak megvédte Budapestet a randalírozóktól?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
56%

Megnézted bármelyik videót is amelyiket beraktam? Nem, egyiket sem nézted meg, mert te is tudod hogy azok a tények és akkor már nem tudnál még magadnak sem tovább hazudni róluk.

ÉN láttam a valóságot. Te mikor leszel rá hajlandó végre?

2020. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 A kérdező kommentje:

Melyik valóságot? A HírTv-st? Hogy forradalom volt?


A fidesz pontosan tudta mi lesz, ő provokálta ki az egészet. Ő tehet arról, hogy ez lett a vége.

Nyugodtan hívhatod Orbánt szemkilövetőnek.

2020. nov. 26. 18:31
 53/69 anonim ***** válasza:
44%
Sok szittyamagyar lelehetne már nyugodni...
2020. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
57%
A sok balos nemmagyar is eltakarodhatna már.
2020. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki döntse el magáról hogy magyar vagy nem magyar, semmi jogod hozzá, hogy ezt te eldöntsd.
2020. nov. 26. 19:14
 56/69 anonim ***** válasza:
32%
Akkor szól az elvtársadnak, hogy fejezze be a szittyamagyarozást.
2020. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
71%
#33: Te hány bites vagy és kire szavaztál, húgyagyúkám? A helyzet az, hogy 14 éve minden választáson a bránerünket oboázzátok, ez pedig pontosan az őszödi beszéd kiszivárgása és a rendőrattak óta tart. Hát nem fura egy véletlen? Hiába próbálsz itt vért izzadva erőlködni, hogy kimosd Gyurcsány és Gergényi sz@ros gatyáját, az emberek túlnyomó többsége inkább mégis a Hír TV-ből tájékozódik, nem a te dilettáns böfögésedből. Ebbe jobb, ha beletörődsz! :)
2020. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:
Engedd el...
2020. nov. 26. 20:52
 59/69 anonim ***** válasza:
61%

#58: Engedjem el??? ...de te írtad ki a kérdést, drága barátom! Gondolom, azért, mert válaszokat reméltél. Kaptál bőven... :)

Tudod, egy 14 éves történetet felmelegíteni nem túl okos dolog. Főleg annak tükrében, hogy vannak itt bőven olyan kommentelők, akik átélték az eseményeket. Én speciel személyesen is ott voltam az Astoriánál. Engem nem találtak el, de a saját szememmel láttam olyanokat, akiket oldalba lőttek. Nehogy már egy dilettáns akárki megpróbálja átírni a tényeket, csak mert abban bízik, hogy azóta felnőtt egy olyan generáció, akik 2006. őszén még gyerekek voltak és fogalmuk sincs róla, mi történt valójában és ezáltal befolyásolhatóak, illetve félrevezethetőek. A próbálkozásod már csak azért is értelmetlen, mert Gyurcsány ezzel beárazta saját magát. Lassan másfél évtizede ő az egyik legelutasítottabb magyar politikus, az akkori pártja pedig gyakorlatilag a megszűnés határán próbál egyensúlyozni. Ez olyan, mint ha egy elítélt bűnözőt - aki épp akkor szabadult a börtönből - utólag megpróbálnál mentegetni. Szélmalomharc.

...de a játék kedvéért tegyük fel, hogy igazad van és Gyurcsány tényleg csak megvédte Budapestet a randalírozóktól. Akkor miért lett belőle immár 14 éve egy persona non grata? Miféle szerencsétlen lúzer az, aki megvédi Budapestet, erre az egész magyar társadalom rühellni kezdi és a következő 3 parlamenti választáson az ellenfél mindannyiszor 2/3-os győzelmet arat? Egy ilyen balfácán hogyan alkudozna az EU-val és hogyan érhetne el olyan sikereket, mint most Orbán (hogy egy picit az aktuálpolitikát is idehozzam)?

Ezen gondolkozz el és hogy téged idézzelek: "Engedd el..."! Egy már hosszú évekkel ezelőtt elvesztett csatát még sosem nyert meg senki utólag. Neked sem sikerült. :)

2020. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 A kérdező kommentje:
Köszönjük a kommented, és köszönjük még egyszer Gyurcsánynak, hogy megvédte a Budapestieket!
2020. dec. 11. 15:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!