Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha este 8 után kimegyek futni...

Ha este 8 után kimegyek futni maszkban, kapucniba, fülhallgatóval, hogy a fenébe fognak igazoltatni, esetleg megbüntetni a rendőrök egy maratontávfutót edzés közben?

Figyelt kérdés

Laza 10-20 kmt szoktam futni két naponta.

Teljes felszerelésben ezek 50 métert nem tudnának futni, akkor hogy jönne utánam ha igazoltatni akarna?

Beazonosítani sem tudnának, mert maszk van rajtam sapka vagy kapucni mert hideg van.

Ilyenkor mi van, mi a tényállás?


2020. nov. 26. 20:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Autóval, vagy kamerák es egyebb modszerekkel
2020. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Persze egy futó igazoltatására kivonulna minden erő.

Azthiszem napix @r gyanús lenne a dolog.

2020. nov. 26. 20:36
 3/25 A kérdező kommentje:

Gyalogos járőrök autóval?

Azok gyalog járnak, mire autó odaérne egy futó emberhez már héthatáron túl lenne.

Főleg egy vidéki kisvárosban, vagy faluban.

Azért nem olyan könnyű ezt betartatni, max a tv-ben mutatják így hogy pesten már a kommandó is kivonult nehogy a marika néni este az utcára menjen!

És teljes menetfelszerelésben várják a világvégét a kereszteződésekben, szegény állampolgárokra leselkedve.

2020. nov. 26. 20:42
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el a katonák, főleg a TEK teljes felszerelésbe is utolér. A katonák is futnak annyit, mint Te csak nehéz terepen, felszerelésben.
2020. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha a maszkdiktatúrát megsérted, hidd el, hogy nem nyugodnának addig, amíg el nem kapnak. Ha kirabolnál vagy megkéselnél valakit, az más, akkor nem törnék magukat ennyire.
2020. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

A TEK teljes felszerelésbe is utolér. A katonák is futnak annyit, mint Te csak nehéz terepen, felszerelésben. (Igaz)

Gyerekes a gondolkodásod és tájékozatlan vagy.

Voltál futni? Próbáltál elfutni a rendőrök elől vagy csak a szád jár?

2020. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Hidd el nem te vagy az első aki kitalálta, hogy majd elfut a rendőrök elől. Találkoztak már ilyennel.


Faluban meg még nem láttam gyalog járőrt, nem tudom te hol élsz 😁 Ahol én lakom be van a falu nagy része kamerázva, plusz polgárőrség, a rendőr meg audival jár.


Mondjuk felőlem azt csinálsz amit akarsz. Lesz elfoglaltság legalább nekik is, neked is.

2020. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha rendőri felszólításra nem állsz meg, akkor utol fognak érni hidd el.
2020. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

"Teljes felszerelésben ezek 50 métert nem tudnának futni, akkor hogy jönne utánam ha igazoltatni akarna?"


Kérdező te el vagy tévedve egy rendőrnek nem kell utolérnie, neked kell a rendőrségi felszólításra megállnod. Pont ilyen esetekre van nálunk lőfegyver és hidd el, a figyelmeztető lövések után majd elgondolkodol, hogy talán mégis meg kellene állni.

2020. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

"Laza 10-20 kmt szoktam futni két naponta."


Furcsa egy szokás, ha ezt a korlátozások után két és fél héttel teszed fel.

2020. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!