Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dzsordzs Klúninak hogy van...

Dzsordzs Klúninak hogy van mersze kritizálni Dr. Orbán Viktor urat?

Figyelt kérdés

Egy tisztességes, köztiszteletben álló miniszterelnökről beszél.


Szerintem színész létére azt se tudná megmutatni a térképen hogy hol van Magyarország.



2020. nov. 27. 05:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
46%

"Amúgy nem faluban lakom"

Ezt a választ a primitív kretén ellenzékiek lepontozzák nullára... Ti jobban tudjátok, hogy a válaszoló hol lakik? Kezeltessétek magatokat! :D

2020. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
#20: Nagyon jó. Ezeket találtam én is. Most megtennéd, hogy belinkeled George Clooney EREDETI nyilatkozatát, angol nyelven, ahogy kértem? Azt is próbáltam megkeresni, de semmit nem találtam, ami egyezne azzal, amit az Origo szerint mondott. Te jössz, hátha neked nagyobb sikered lesz.
2020. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
37%

22

Nem tudom, hogy a Politico megfelel-e. Mert a keresőbe írva "george clooney about Orbán Viktor", kiad egy politico.eu cikket is.

Angolul, lehet, hogy idéz.

2020. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]


Sehol nincs egyikben sem, ahol azt idéznék tőle, amit az Origo szerint mondott.


Az egyik Origós cikkből:

"Most Clooney újra megszólalt: a volt indexesek blogjának küldött egy közleményt..."

Hol van ez a közlemény? Állítólag ebben írta, hogy Magyarország a Szovjetúnió része volt. Miért nem lehet ezt elolvasnunk, hogy akik valóban tudunk is angolul, el tudjuk dönteni magunknak, ki hazudik, ki nem?

2020. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
71%

Orbán Viktor a legnagyobb ember Európában és valószínűleg a világon.

Soha nem volt ilyen jó Magyarnak lenni.

Az senkit ne zavarjon, h Ausztriában annyit keresek 5 nap alatt, mint Ti 3 hónap alatt, több a szabim stb. Nyugatra be gyertek mert szarrá vágnak a migrik.

Semmitek nincs és azért is sokat dolgoztok és sose érzitek jól magatokat.

2020. nov. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
15%
#25 most hogy kifröcsögted magadat, és elmondta azt, ami valójában senkit sem érdekelt, csak azt remélem hogy tisztában vagy a történelemmel, bár a hozzászólásodból kiindulva ezt aligha feltételezhetem...
2020. nov. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
70%

#26: Nem a 25-ös vagyok, de mit szólsz ehhez: 1956 óta nem volt ilyen magas a magyar kivándorlók száma, mint az elmúlt évtizedben.

A 2010 utáni éves átlag a 2000-es évek előtti éves átlag 4-5-szöröse. Ennek kéne megkeresni az okát és azon kéne változtatni.


Lehet, hogy senkit nem érdekel, hogy mi ott, ahova költöztünk, valóban jobban élünk, mint négy éve, de ez a helyzet, ha tetszik, ha nem.

2020. nov. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
Trollkodasnak is gyenge.
2020. nov. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 readymix ***** válasza:
0%

5-ös Már az maga gáz, hogy valakit Bolsonaróval együtt említenek, teljesen mindegy, hogy ki, de a gyűlölet és az önhatalmúság kapcsán. A videóban 30 percnél kezdődik az utalás amikor Clooney a Midnight Sky c. filmről beszél. Google a barátod...

[link]

2020. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

#20: Remek. Ez az a félmondat, amiből kiindult az egész. Nem erre vagyok kíváncsi. Hol van az állítólagos közleménye, amiből az Origó idéz:

"Nagyon kedvelem a magyar embereket. Az 1980-as évek elején voltam ott először, amikor még a Szovjetunió része volt."

Meg ez:

"(Orbán Viktor) kormánya egymillió dollárt fogadott el Soros úrtól a régi szép időkben, amikor Orbán Viktor a kommunizmus ellen küzdött."


Na, kérem, ezeket tessék nekem angolul, akármilyen formában, de az ő szájából elhangozva megtalálni. Lehet, csak nekem nem megy. Próbáld meg te.

2020. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!