Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dzsordzs Klúninak hogy van...

Dzsordzs Klúninak hogy van mersze kritizálni Dr. Orbán Viktor urat?

Figyelt kérdés

Egy tisztességes, köztiszteletben álló miniszterelnökről beszél.


Szerintem színész létére azt se tudná megmutatni a térképen hogy hol van Magyarország.



2020. nov. 27. 05:50
1 2 3 4
 31/38 readymix ***** válasza:
100%

30/30 Clooney then defended Soros' philanthropic work. "He not only provides support to the poor and refugees, but also supported Orban with a scholarship during the change of regime, and the government also accepted support from him in the good old days when Orban opposed communism," he said.

[link]

[link]

2020. nov. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
56%

31: Köszönöm. Én nem találtam meg...

Most már értem, hogy az Origó miért nem közölte az eredetit, csak azt a kiragadott két mondatot.

2020. nov. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
49%

32

Nem értesz angolul? Vagy nem olvastad el?

2020. nov. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

"...the Soros family have funded education and legal aid to the poor and asylum seekers, they have been an overwhelming force for good in the world. Mr Orban felt that same way in 1989 as he was funded by Mr Soros to be educated in Britain."


De, tudok angolul. El is olvastam.

2020. nov. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
16%

34

A cikket olvasd el. De nézheted a beírt mondatot is, hogy azt mondja -ha igaz- a Külügyi Tanács egyik tagja, hogy O.V. hogyan is ÉRZETT 89-ben, amikor a Soros Úr által volt "funded to be educated".


Mert ugye nem személyesen George Soros, hanem a soros alapítvány biztosította azt a mizli 5-6 hónapos kurzust Angliában. Nem véletlenül, pont az 1. szabad választásokra való felkészülési időszakban, ugye; szintén nem véletlenül, pont az ellenzék legerősebb VÉGZETT JOGÁSZ vezető egyéniségének.


De hálisten OV se akkor lépett le falvédőtől, ugye. Csak egy jól fizetett aktivista-színész meri azt mondani róla, hogy "hogyan érzett OV 89-ben".


That is what can be called overwhelmingly STUPID, even from an actor guy.


Bocs, de ez az igazság.

2020. nov. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha Soros finanszírozza az oktatásodat, (akármilyen rövid legyen is) az nem árulkodik semmiről, de ha Soros fiával lekapnak egy sztárfotó erejéig, akkor máris a Soros bábuja vagy, aki esténként Orbánellenes meséket súg a füledbe?


Az meg, hogy nem a Soros, hanem az alapítványa adta a pénzt, csupán szemantikai különbség.


És hova esnek az olyan infantilis élcelődések, mint a "még a Google Earth segítségével sem tudná megmomdani, hol van Magyarország"?


Akármekkora balgaságnak tartod az egészet Clooney részéről, ezt a magyar oldal nagyon elszabta nemzetközi kommunikáció terén. Ha annyiban hagyták volna, most nem beszélne erről a világsajtó, amit meg Orbán nem nagyon tud megvezetni. Maximum csak otthon tudják tovább bolondítani azt, aki hagyja magát.

2020. nov. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
33%

36

A Soros fia ugyanannak a külügyi tanácsnak az igazgatósági tagja. Nem sztárfotó az, hanem egy dokumentum a hivatalos gyűléseik körüli fotókból.


NEM "szemantikai különbség", mert nem Soros adta az ellátást SZEMÉLYESEN. Testületi elbírálás, Sorosnak talán még az aláírása sem kellett hozzá.


A "világsajtó" jó hogy beszél róla, jó hogy felszínre kerülnek a tények, az összefüggések.


Az élcelődés viszonzása a "Szovjetúnió része volt" ostobaságára ennek a bájgúnárnak.

2020. nov. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
39%

"A "világsajtó" jó hogy beszél róla, jó hogy felszínre kerülnek a tények, az összefüggések."


Szerintem nem jól értelmezted azt a cikket, amit belinkeltél. Nem igazán pozitív Orbánék szempontjából, annak ellenére, hogy nem vagdalkozik gyermeteg logikával alátámasztott önigazoló spekulációkkal, mint az Origó.

Ugyanilyen bánásmóddal kezelték a dolgot azok a cikkek is, amiket korábban belinkeltem.

2020. nov. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!