Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Fideszesek voltak de...

Akik Fideszesek voltak de kiábrábdultak, nektek mi volt az utolsó csepp a pohárban?

Figyelt kérdés

Mitől ábrándultatok ki végleg?


Nekem a következők voltak elfogadhatatlanok:


- Rabszolgatörvény


- Megtiltották, hogy párommal gyermeket fogadjunk örökbe (neki eü. okok miatt nem lehet gyereke). Ez csak azért, mert nem vagyunk házasok...Most házasodjunk össze, mert az állam arra kötelez!


- Járványkezelés: Titoktartási kötelezettség a kórházakban a járvány idején. Tilos bent felvételt készíteni. De nővérem ápolónő, úgyhogy ő elmondta, mekkora a káosz. Még az is előfordult, hogy Covidos kolléga nem maradhatott otthon, olyan kevés a személyzet. Nem vicc.


- Hitel felvétele 30 évre.


+1: Demeter Szilárd náci kijelentése az egyébként zsidó, holokauszt túlélő Soros Györgyről: "Európa Soros György gázkamrája: a multikulturális nyitott társadalom kapszulájából árad a mérgező gáz, ami az európai életformára halálos, mi, európai nemzetek pedig arra vagyunk ítélve, hogy egymást eltaposva, egymásra mászva próbáljunk az utolsó korty levegőért küzdeni. A liberárják most a lengyeleket és a magyarokat akarják kizáratni abból a politikai közösségből, aminek tagjaiként még vannak jogaink. Mi vagyunk az új zsidók."

LiberÁRJÁK.

Ehhez nekem már nincs gyomrom.



2020. nov. 30. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Sorosozás, na meg az a szemlélet hogy a fél világ megőrült.
2020. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Én nem voltam fideszes, de amíg Viktor józanul kezelte a vírus hisztit, addig kifejezetten szimpatikus volt. Ezt sikerült az elmúlt 1 hónapban lenulláznia.
2020. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

A járványkezelés speciál elég korrekt.


A titoktartási szerződés az emberi méltóság megörzésére van, nem mindenki engedné meg hogy légzőgépeken mutogassák, ez minden normális államban így van.


Demeter kijelentése mitől náci?



Egyébként nekem abból lett elegem a fidesznél, hogy a melegek párként nem fogadhatnak örökbe...

Ez az ahol az egyenlő bánásmód sérül.

2020. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
22%

"házasodjunk össze, mert az állam arra kötelez!"

Nem. Az állam üzletet ajánl: valamit valamiért. Nem ér annyit egy gyerek? Mivel statisztikailag az a helyzet, hogy akik nem csak együtt élnek, hanem össze is házasodnak, azok ritkábban szoktak elválni, hát őket támogatja az állam, mert azt szeretné elérni, hogy minél kevesebb csonkacsaládban felnövő gyereket kelljen támogatnia később. Mi ebben a rossz? Nincs megtiltva a válás.

2020. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Először a rabszolgatörvény. Több, mint 80% elutasította, több ezren tüntettek ellene, ő meg csak vigyorgott a parlamentben, a mocskos banda meg elfogadta, emiatt nagyon változott a munkaidőm, nem jó irányba. Aztán onnantól kezdett kinyílni a szemem....Kérdező, te most melyik párttal szimpatizálsz?
2020. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Mi abban a rossz, ha egy állam (vagyis az állam adófizetői!!!) egy halom pénzt költ arra, hogy kiképezzen valakit X szakmára, aztán cserébe viszont elvárja, hogy valami hasznot is láthasson belőle, ne csak nettó kivigye az országból a szakértelmét az, akit kiképeztek valaminek?
2020. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Én ezt a "kiábrándulást" nem értem valójában. Persze velem is előfordult már, hogy érzelmi fellobbanás és nem megfelelően tárgyilagos, nem kellően alapos döntés után nem azt kaptam, amire számítottam, de ezek valójában mind piszlicsáré dolgok voltak.

A Fidesz esetében azonban már vagy 30 éve egészen világos és nyilvánvaló az arrogancia, a képzetlenség, a szociális érzéketlenség nemcsak a vezető politikusaik, de a párttagság döntései részéről is. A valóság meglátásához meg nem kell nagy beleérző képesség, elég ha a választópolgár érzelemmentesen elemzi a hallottakat, összeveti a történésekkel, az általa tapasztaltakkal, nem hisz el bemondásra semmit stb. Persze elismerem, hogy akinek még nem volt dolga pszichopata emberrel, aki szinte a szó szoros értelmében rezzenéstelen tekintettel szembehazudja a másikat, aki a szóáradatból csak azt hallja meg, ami számára szimpatikus, annak valóban némileg nehéz dolga van. De hát nem olyan nehéz meglátni, hogy a király meztelen, nem ?

2020. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az, mikor megtudtam a váciaknak több krumplit adott a fidesz, mint a budaiaknak. Milyen jogon tették ezt?! Újpesten meg még kávét, mézet, és kolbászt is adott a választások előtt a fideszes Wintermantel Zsolt..
2020. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Mindig is szerettem térdelni és lábat csókolni a feketéknek amiatt eléggé kinéztek, de azt se értettem hogy miért nevezik a határon túliakat magyaroknak amikor pl a székelyek csak elmagyarosított románok ez tény szóval kezdtem egyre inkább elhidegülni a fidesztől. Most ellenzéki vagyok, térdelhetek a feketéknek mint sok más liberális ismerősöm és gyalázhatom az erdélyi magyarokat is. Ráadásul Jakabtól megkaptam a marék krumplit is ;)
2020. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Berek lett tartasa,korrupció,

Oktatas,egeszsegugy lenyomasa,telefonokon kemkedes,idegengyuloletkeltes,kenyszeroltas törvény.katonak a korhazakban es az utcan,nato fegyverkezes.

2020. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!