Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Fideszesek voltak de...

Akik Fideszesek voltak de kiábrábdultak, nektek mi volt az utolsó csepp a pohárban?

Figyelt kérdés

Mitől ábrándultatok ki végleg?


Nekem a következők voltak elfogadhatatlanok:


- Rabszolgatörvény


- Megtiltották, hogy párommal gyermeket fogadjunk örökbe (neki eü. okok miatt nem lehet gyereke). Ez csak azért, mert nem vagyunk házasok...Most házasodjunk össze, mert az állam arra kötelez!


- Járványkezelés: Titoktartási kötelezettség a kórházakban a járvány idején. Tilos bent felvételt készíteni. De nővérem ápolónő, úgyhogy ő elmondta, mekkora a káosz. Még az is előfordult, hogy Covidos kolléga nem maradhatott otthon, olyan kevés a személyzet. Nem vicc.


- Hitel felvétele 30 évre.


+1: Demeter Szilárd náci kijelentése az egyébként zsidó, holokauszt túlélő Soros Györgyről: "Európa Soros György gázkamrája: a multikulturális nyitott társadalom kapszulájából árad a mérgező gáz, ami az európai életformára halálos, mi, európai nemzetek pedig arra vagyunk ítélve, hogy egymást eltaposva, egymásra mászva próbáljunk az utolsó korty levegőért küzdeni. A liberárják most a lengyeleket és a magyarokat akarják kizáratni abból a politikai közösségből, aminek tagjaiként még vannak jogaink. Mi vagyunk az új zsidók."

LiberÁRJÁK.

Ehhez nekem már nincs gyomrom.



2020. nov. 30. 13:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

"Oktatas,egeszsegugy lenyomasa"

Mikor volt felemelve?


"kenyszeroltas törvény"

Miről beszélsz?


"katonak a korhazakban"

Árvízkor meg az árokpartokon. Na és? Segítenek.

2020. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

Azt megkérdezhetem, hogy a "rabszolgatörvénnyel" mi a baj azon kívül, hogy az ellenzék kiverte a kamuhisztit, hogy "k*va erős képek" készüljenek? :D


Amióta bevezették, én egyszer se hallottam volna, hogy bárhol megvalósult volna az, amire az ellenzék akkor figyelmeztetett

2020. dec. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Az orvosok vezényelhetősége békeidőben
2020. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
"Amióta bevezették, én egyszer se hallottam volna, hogy bárhol megvalósult volna az, amire az ellenzék akkor figyelmeztetett"Nesze b+ akkor itt vagyok én példának...
2020. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
14: Mesélj akkor. Bár őszintén szólva nem tartalak megbízható forrásnak a maszkellenességeddel, meg a sok hülyeséggel, amiket írkálni szoktál.
2020. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%
Na, én megyek innen. Itt se lesz már színvonal.
2020. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

És továbbra is itt hazudozik :D mutasd meg screenshottal, ha igaz. Ja, hogy nem igaz :D


Ne mindegy, hagyjuk is szegényt, valaki más aki tudna a rabszolgatörvényes kérdésemre válaszolni?

2020. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!