Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Milyen napra...

Fideszesek! Milyen napra ébredtetek a tegnapi sokk után, hogy az egyik példaképetekről kiderült, hogy 25 csávó lerendezte?

Figyelt kérdés

#Fidesz, heterószexualitás, kereszténység,
2020. dec. 2. 08:12
1 2 3 4
 21/31 Andizsuzsi ***** válasza:
78%

"Vagy inkább arról szól, hogy egy homoszexuális politikus nem tud érvényesülni, mert az ellenfelei azonnal megtámadják, ha ez kiderül róla. Ez történt? Igen."


Nem, nem ez történt. Bármelyik másik párt tagja esetében igazat adnék neked. Szájer esetében azért nem, mert ő egy olyan párt vezető politikusa, amelyik pont a másság ellen, az azonos nemű párok ellen kampányol. Nemrég lehetetlenítették el a nemváltoztatást, most készül a Parlament tárgyalni a törvényt, ami szerint esélye sem lesz azonos nemű pároknak gyereket örökbe fogadni. Szájer tevőlegesen vesz részt az Alaptörvény módosításában, aki maga szövegezte iPadjén annak bevezetőjét, a Nemzeti hitvallást.

Na most ami tegnap kiderült, az mindennek a szembeköpése. És szembeköpése azoknak az embereknek is, akikkel ő a szexuális vonzalmát kiéli.


És akkor ugye arról ne is beszéljünk, hogy azóta is hazudik össze-vissza. Házibuliról, fogalma sincs a táskájába honnan került drogról, miközben félpucéran egy ereszcsatornán menekül egy olyan szexpartiról, ahova meg sem hívták, és amit a hatályos jogszabályok megsértésével tartottak.


Ez azért nagyon nagy gáz (és az is, hogy ezt a Fidesz szavazók nem értik), mert sorra derülnek ki vezető politikusaikról, hogy olyan messze vannak a konzervatív keresztény értékektől, mint Makó Jeruzsálemtől. És ez hiteltelenné tesz mindent, amit csinálnak. Ezért volt nagyon gáz Borkai kurv.z.sa is, nem általában a tény miatt, hogy valaki prostizni jár.

Erre szokták mondani, hogy seqqet csináltak a szájukból. (még ha ennek most más értelme IS van)

2020. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
82%

Mélységesen csalódtam. Keresztény, hazaszerető emberként nem gondoltam volna hogy a politikusaink ilyet tesznek.


Szeretnék egy békés, keresztényi értékeket tükröző országban élni de úgy tűnik hogy rossz lóra tettem a garast. Most telt be nálam a pohár, szerintem a fidesz most elvesztette egy szavazóját.

2020. dec. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%

Egyet nem akarnak megérteni a Fideszesek:


Aki most lebukott, az közvetlen megalkotója volt annak az alkotmánynak, ami a melegeket kirekesztette.

Most meg kiderült, hogy nappal kirekesztő, éjjel meg homoszexuális.

Teljesen hülyét csináltak magukból az EU előtt is, és ezt csak maguknak köszönhetik.

Ez a tipikus butapolitika.

Ha például olyan alkotmányt írnak, ahol még a melegek házasságát is engedélyezik, akkor totálisan kifogták volna a szelet a politikai ellenfelek vitorlájából és maguk mellé állították volna a teljes EU vezetést is, ráadásul biztosították volna azt is, hogy a meleg kisebbség élete jobbá váljon. Ünnepelték volna a Fideszt.

De nem, itt a keleti értékrendet akarják fenntartani, oroszokkal, ukránokkal, kínaiakkal. Azok annyi mindent tettek már értünk, olyan jó barátaink!

Amikor pedig az EU és USA vezetés is azt mondja, hogy itt bizony gáz van, akkor csak ők tévedhetnek, az itteniek soha.

Soha nem volt még ennyire elszigetelve Magyarország, ennek pedig meglesznek a következményei is. Akkor majd sokra megyünk az oroszbarátsággal.

2020. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Andizsuzsi ***** válasza:
74%

"Ha például olyan alkotmányt írnak, ahol még a melegek házasságát is engedélyezik"


Igen ám, de akkor hol volna a konzervatív keresztény kultúra, amire az egész kormányzást felépítették? És hogyan tudna miniszterelnök úr libernyákozni?

2020. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

18-as vagyok.

Valoszinuleg nem ez volt az elso ilyen alkalom, ne legyunj mar naivak.

Hogy ki all a hatterben? Nem tudom biztosan, igy nem talagatok.

2020. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Gyengébbek kedvéért (fidesz hívők): Pókember József vasárnap mondott le, le is írta, hogy miért és nem volt benne, hogy azért, mert pénteken partizott...úgyhogy ne gyertek azzal, hogy de rendes, lemondott, amikor kiderült és azért, amikor kiderült.
2020. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Péntekre elfelejti mindenki.
2020. dec. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
De ezentúl hosszú évekig mindig eszükbe jut, amikor a fidesz elkezd bzizni, vagy brüsszelezni.
2020. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Senki ne bántsa Szájer Análtábornok Józsefet, mert megkeserüli. Annyit nem fog szólni, hogy köhints egyet és már meg is van a baj!
2020. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én egyszerű vagyok mint a faék és érzéketlen mint a lóköröm. Az összes politikust utálom csak azt támogatnám aki a regisztrált napi rendszerességgel marihónalját fogyasztókat megvédené a hatalomtól és ezáltal 300 milliárdot juttatna a nemzeti alapba. Mert fogyasztás az igyis úgyis lesz! Csak nem mindegy, hogy milyen körülmények között és haszonnal vagy veszteséggel
2020. dec. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!