Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért törli a GyK a Szájerrel...

Miért törli a GyK a Szájerrel kapcsolatos kérdéseket?

Figyelt kérdés
Saját maguk ilyen buzgók vagy az egyik felhasználó fontoskodik azon, hogy nehogy árnyék érje a fényességes viktor csapatát?
2020. dec. 3. 13:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%
Mert spam
2020. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Az enyémeket nem törölték (16 kérdést írtam ki)
2020. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Vagy pénzt kapnak érte, vagy megfenyegették őket, vagy mindkettő.
2020. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Mert be vannak szarva, hogy kihúzzák a fidesznél a gyufát, és kapnak valami jó kis NAV-os vizsgálatot a nyakukba. :D
2020. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Sok szájeres kerdés olvasható. Nem törlik őket. A baj azzal van ha nem megfelelő a hangnem. Ugye egy meleg orgián vett részt. Ha nem jó a megfogalmazásod akkor sértheti a meleg közösséget emiatt törlik.

Nem kell itt mindíg mocskolódni, ha fideszes ír ki ellenzékis kérdést akkor ő háborog, hogy nem lehet gyúrcsányt említeni?? Ha ellenzéki akkor meg... Hát látod magadon...

Értsétek meg, hogy itt pártatlannak kell lenni, mert van indoklás is hogy miért törlik. De most egy meleges kérdésnél nem kell csodálkozni, ha nem megfelelő a hangnem.

2020. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

... mert mar unalmas ... ugyanazt kerdezi mindenki ... minek?


Mar kismillio valasz van, lehet belole valogatni.

2020. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Hát nem tudom, de rengeteg volt már... ráadásul a 60-70%- ban értelmetlenek, személyeskedőek, stb.

Hiába, itt a csupa "jószándékú", bűntelen balliberális proli legalább bemutatót tart, ha valakinek kétségei lennének emberi tulajdonságaikat illetően. Szerintem még kellene kb 100 ilyen fantasztikus színvonalú kérdés, jót röhögtem rajtuk 😂😂

2020. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
mert nem kell ugyanazt megkérdezni 1000000 szor
2020. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell egy kérdést százszor feltenni. Ha nem kapsz megfelelő választ akkor emeld ki ennyi.
2020. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
2#- es, és mennyit kaszáltál vele??😂😂
2020. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!