Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miután kiszájereztétek magatok...

Miután kiszájereztétek magatokat és megvontátok a szánalmas párhuzamot az őszödi beszéddel, válaszolnátok pár egyszerű kérdésre?

Figyelt kérdés

- Szájer hazudott egy egész országnak (közte a saját választóinak is) a választási kampányban, vagy Gyurcsány?

- Szájer lövette ki a békés ünneplők szemét, vagy Gyurcsány?

- Szájer tüntette ki ezek után a rusnyafejű rendőrfőnököt (Gergényit), vagy Gyurcsány?

- Szájer vergődött még 3 évig, mielőtt a közelgő vereségtől besz@rva végül lemondott, vagy Gyurcsány?

- Szájer züllesztette le az egykor még választásokat is nyerni képes pártját (MSZP), vagy Gyurcsány?

- Szájer áll még a mai napig is a politikusok népszerűtlenségi listájának az utolsó valamelyik helyén, vagy Gyurcsány?

- Szájerről mondta azt még a vele szövetséges párt elnöke is (Fekete-Győr), hogy eltakarodhatna már a közéletből, vagy Gyurcsányról?

- Szájer lakik a mai napig is egy olyan szemlőhegyi villában, amelyet erőszakkal elvettek az eredeti zsidó tulajdonositól, vagy Gyurcsány?

- Szájernek tűnt el, mint a kámfor a szakdolgozata, amit azóta sem talál sehol, vagy Gyurcsánynak?

- Szájer hagyott maga mögött egy államcsőd közeli helyzetbe züllesztett országot, vagy Gyurcsány?

- Szájerről mondta azt az elődje, hogy áruló, vagy Gyurcsányról? (Medgyessy véleménye.)

A sort még hosszasan folytathatnám, de azt hiszem a kontraszt eléggé egyértelmű. Gyurcsány eddigi pályafutása szinte csak a botrányokról szól, míg Szájer gyakorlatilag az a fideszes politikus, akin 30 év alatt még az aktuális ellenfél sem tudott fogást találni. Tegnap egykori párttársa, Fodor Gábor is elismerően szólt róla. Vagyis a politikai teljesítménye önmagáért beszél, amit elkövetett, az pedig abszolút magánjellegű dolog, hisz' a munkája egy grammal sem ér kevesebbet akkor, ha elmegy egy melegpartira és netán még be is szed valamilyen cuccot.

Én fideszesként speciel nem tartom magam egy karót nyelt ultrakonzervatív figurának, nincs bajom sem a melegekkel, de még a Pride-dal sem, a könnyűdrogok használatát sem tartom ördögtől valónak (én is kipróbáltam). Szájer a szememben semmivel nem lett értéktelenebb. A XXI. században élünk, nem a viktoriánus korban. Az életet élni és élvezni kell, ehhez pedig a szex és adott esetben a drog is hozzátartozhat. Vagyis Szájer senkinek nem ártott, senkit nem bántott, senkit nem rövidített meg. Egyetlen "bűne", hogy megszegte a gyülekezési szabályokat. Én a magam részéről még a lemondást sem tartottam szükségesnek (mint ahogy a politikusként sikeres és 4x polgármesterré választott Borkaiét sem tartottam annak). A baloldali (szex)botrányok főszereplői sem mondtak le. Wittinghoff Tamás ma is polgármester. A nőket zaklató (és Hitlert éltető) László Imre szintén. A heteró és keresztény férfiakat és nőket rémisztő képződménynek nevező Niedermüller Péter szintén polgármester. Pedig nála rémisztőbb arcú képződményt aligha találunk a politikai palettán. A péniszéről lánya korú nőknek fotókat küldözgető Gréczy Zsolt volt ez egyetlen, aki ellenzéki oldalon belebukott az ügybe. Összegezve tehát az a konklúzió, hogy a jobboldalon mindig van következmény, a baloldalon viszont szinte sosem.



2020. dec. 4. 00:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
19%
Forásss? FÓrrás? forááss? FóRRÁs?
2020. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
62%
gyurcsány, migráns, soros, brücel, vírus, gyurcsány
2020. dec. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%

Megvan az intelligencia szint a kérdezőnek és a kommentelőknek. Gyurcsány 11 évvel ezelőtt volt. Nem kell rajta rugózni. Miniszterelnök jelölt sem lesz.


Szájer vegig a keresztény elveket vallotta és azt hogy férfi és nő. Erre drogozik. Meleg origiára jár. Teljesen ellent mond a Fidesz elveknek. De meg a győri polgarmester is. Kaleta is. Nem látjátok hogy az egész Fidesz egy hazugságon alakul? :D ennyire vakok vagytok? :D

2020. dec. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
77%
Orbánnak is vannak ám sarai.. Hú ha tudnád. De ha leírnám nemzetbiztonság lenne itt hogy honnan tudom az infokat. ;)
2020. dec. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
82%
🐑🥔🐑🥔
2020. dec. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
71%

Elfogult vagy, nem látsz tisztán.


Gondolkodj rajta, hogy vajon MIÉRT nem talált és MILYEN alapokon működő média "fogást" a Szájeren?


A Szájer igenis ártott, és annál nagyobb kárt okozott, minél hasznosabbnak TŰNIK a 3 évtizedes munkája. Amit csak pénzért csinált, már látható.


Lehet, hogy ez volt a küldetése eleve, hogy egy alkalmas helyzetben így viselkedjen.

2020. dec. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
77%
A telexen van egy -nagyon jól megírt cikk arról, hogy mi a gond Szájjerrel. Tudom hogy ilyen "Soros" lapokat nem akartok olvasni, de érdemes megtennetek, mert tisztán fogtok látni.
2020. dec. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
63%
Mégis milyen választ szeretnél?
2020. dec. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%

17

Mégis mit írnak?

2020. dec. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
75%

"- Szájer hazudott egy egész országnak (közte a saját választóinak is) a választási kampányban, vagy Gyurcsány?"

Mindkettő. Szájer most is családos ember, nála ez is létállpotbéli hazugság.

2020. dec. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!