Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán szerintetek ki akarja/fo...

Orbán szerintetek ki akarja/fogja vezetni Magyarországot az Európai Unióból? Meddig vív szabadságharcot Brüsszellel, mev Sorossal szemben? Már nagyon unalmas....

Figyelt kérdés
Meddig tiporja a sárba az európai értékeket? Mi az a határ, amíg elmegy ? Ezzel az uniós pénzek forognak kockán !

2020. dec. 4. 15:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A Britek következetesek :DDDDDD.


Svájc a következetes mert be sem lépett.

2020. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
11: Arra értettem kérlek, hogy ők nem kértek az Unióból, de ki is léptek, a magyarok meg mint egy hülyegyerek szabadságharcot fordít azellen az Európacés azellen a Nyugat ellen, ahova mindig is tartozott, már Szent István óta !!!
2020. dec. 4. 17:29
 13/24 A kérdező kommentje:
Magyarország Szent István óta a Nyugat része, Rómát választottuk Bizánc helyett. A romlott Nyugat maszlag duma meg egy posztkomcsi defektus.....
2020. dec. 4. 17:32
 14/24 A kérdező kommentje:
Ami meg a vétót illeti. Mind a 25 tagállam hülye, mindenki szembejön az autópályán, csak a magyarok és a lengyelek a jófiúk ??
2020. dec. 4. 17:38
 15/24 anonim ***** válasza:

Én azt értem hogy nyugathoz tartozunk. De Izland oda tartozik? És Kanada? És New-Zealand? Ha a válasz igen akkor van élet az EU-n kívül is fejlett nyugati országként is.


Szerintem a Svájciak, Norvégok könnyesre nevezik magukat naponta hogy milyen agyament és egyre agyamenrebb dolgok zajlanak ezen intézményekben. Most a Britek is csatlakoztak ehez a csapathoz és szerintem 5 év múlva már nem is fogják bánni.

2020. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15: A britek megtehetik, mert erősek, és egy hatalmas gyarmatbirodalmat örököltek ! De Magyarországnak elemi és érdeke az uniós tagság, nem beszélve, hogy megvéd minket az orosz medve ölelésétől, amiből sajnos vannak nagyon rossz tapasztalataink: kommunista diktatúra, 56', 48-as szabadságharc leverése stb...
2020. dec. 4. 17:43
 17/24 hypno ***** válasza:
100%

#10


A fidesz alapvető idológiája az opportunizmus.

Ez az egyetlen, amit stabilan hoznak és aki ennek megfelelő reakciót vár tőlük bármilyen kérdésre, az nem fog csalódni.

2020. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Elegem van a Fidesz állandó hbáorús retorikájából. Elegem van, hogy mindig valami társadalmi csoport ellen uszítanak! Elegem van, hogy 10 éve állandóan hadat üzenünk Brüsszelnek, és ellenséget látunk bennük, akikhez egyébként csatlakoztunk! Miért nem lehet a béke és a szeretet nyelvén politizálni ? Miért kell mindenkiben ellenséget látni??? Soros, Brüsszel, Ensz, George Clooney, civil szervezetek. Elég !!!
2020. dec. 4. 17:53
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a válasz igen akkor van élet az EU-n kívül is fejlett nyugati országként is."


Fejlett országként inkább, de mi a fejlődő (emerging) országok közé tartozunk, ezért egészen más lenne nekünk az EU-n kívüli élet.

2020. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Orbán ne harcoljon és ne lásson mindenkiben ellenséget !! Miért kell mindig harcolni mindenki ellen harcolni ??? Legközelebb Jézus Krisztusnak üzennek hadat, meg a pápának ??
2020. dec. 4. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!