Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán szerintetek ki akarja/fo...

Orbán szerintetek ki akarja/fogja vezetni Magyarországot az Európai Unióból? Meddig vív szabadságharcot Brüsszellel, mev Sorossal szemben? Már nagyon unalmas....

Figyelt kérdés
Meddig tiporja a sárba az európai értékeket? Mi az a határ, amíg elmegy ? Ezzel az uniós pénzek forognak kockán !

2020. dec. 4. 15:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért harcol, mert ez egy politikai eszköz, hogy a híveinek mindig felfest egy ellenséget, akitől félni kell és harcolni ellene.
2020. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Vagy most, hogy Biden győzött, az lesz a szlogen, hogy állítsuk meg Amerikát ?? Fordítva ülnek nagyon a lovon....
2020. dec. 4. 17:59
 23/24 A kérdező kommentje:
Vagy már előre látom a plakátokon : Állítsuk meg George Clooneyt és George Sorost !!!!! Mindkettőnek George a neve, tyúha, azt a mindenit !!!!!!!
2020. dec. 4. 18:00
 24/24 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodt meg, látom felment a pumpa. Figyelj én is így látom, ahogy te. Nekem is nagyon elegem van. De bizakodó vagyok. Induljunk ki belőlem. Én 10 éve nem voltam szavazni. Részben lustaságból, részben apátia miatt. 22-ben akkor is el fogok menni szavazni, ha 40 fokos lázban fekszem otthon. És engem azt se fog érdekelni, ha egy életképtelen jelöltre kell leszavaznom. Szavazni fogok rá. Szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Én nagyon bízok benne, hogy ennek az évtizedes rémálomnak nemsokára vége.
2020. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!