Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit számít, hogy titkosszolg.i...

Mit számít, hogy titkosszolg.i eszközökkel leplezték le Szájert, hiszen a bűn attól még bűn?

Figyelt kérdés

Nézegetem a napokban a hirtv-ét, érdekel hogyan kommunikálják le ezt a failt. Még ki is írják a képernyőre, hogy titkosszolgálati módszerekkel kapták el Szájert. De könyőrgöm, ha én zaklatom a diákjaimat, akkor az bűn, még akkor is ha nem kapnak el.


Most úgy szól a magyarázat, hogy Soros azt mondta. Vissza kell vonni a magyaroknak a vétót. Mivel fogjuk meg őket? Mit tudunk róluk? Uram az ügynökeink jelentik, hogy az EU vezetőjük rendszeresen partízik a Gergőéknél. Soros: No akkor üssünk rajtuk.


És attól még a bűn az bűn marad!


2020. dec. 4. 18:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok Fideszes, de az semmiképpen sem jó, hogy az ország vezető politikusait külföldi titkosszolgálatok tartják a markukban.
2020. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
38%
Valaki magyarázza már el, hogy miért valószínűbb a titkosszolgálat közreműködése, mint a véletlen lebukás?
2020. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%

#9 "Persze vétóval fenyegetni egy ekkora válságban, az nem zsarolás, egy kicsit sem."

NYÁRON volt egy megegyezés amit FELRÚGOTT az eu parlamentje.

Nem Orbán meg a lengyel miniszterelnök miatt nincsen még megállapodás, mert VOLT megállapodás, azt meg is szavazták volna. Az EP és a németek döntöttek úgy, hogy felrúgják ezt a megállapodást és mégis be akarják hozni azt amiről korábban megegyeztek, hogy most és így nem lesz behozva.Miért nem azokat hibáztatod és miért nem azokkal van problémád akik miatt valójában nincs még elfogadva a költségvetés? Tényleg azt akarod beadni, hogy ha nekik annyira fontos lenne, akkor felrúgnának egy kész megegyezést? Hogy nem az az álságos megközelítés, hogy ki akarják használni a helyzetet és mégis rá akarják kényszeríteni erre a két országra azt amiről megmondták, hogy nem hajlandóak elfogadni - és amit a többi tagország vezetője már el is fogadott?

2020. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%

"NYÁRON volt egy megegyezés amit FELRÚGOTT az eu parlamentje."


Hol van a megegyezés szövege és azon belül mit rúgtak fel? Mert az az igazság, hogy Orbán SZERINT felrúgták, szerintük meg nem. Orbánról tudom, hogy hazudik, őket pedig nem ismerem, szóval mutass rá és beszélhetünk.

2020. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

#14

Nem én vagyok a 13-as de válaszolok. Az EU költségvetéséről és a covid miatti támogatásokról nyáron volt uniós csúcs, keresd vissza (nem tudom, hogy nem emlékszel rá, a nyár egyik fő témája volt). Itt megegyeztek a költségvetésről, kompromisszumot kötöttek, és megállapodtak, hogy nem lesz jogállami feltétel, legalábbis nem olyan, mint amit most akarnak.

2020. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
44%

20:39: mitől olyan félelmetes az a jogállami feltétel? Ami 25 tagállamnak megfelel, csak a félnótás lengyel idiótának meg a mi Nagy Vezérünknek nem?

Ja, hogy Magyarország már nem jogállam...

2020. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

"Itt megegyeztek a költségvetésről, kompromisszumot kötöttek, és megállapodtak, hogy nem lesz jogállami feltétel, legalábbis nem olyan, mint amit most akarnak."


Emlékezni emlékszem rá, de annak eldöntése, hogy felrúgott e valaki valamit, ahhoz pontos definíció kéne, hogy pontosan ki és mit és hogyan. Ha nekem azt mondják, hogy felrúgtam egy tavalyi szerződésemet, akkor is az az első reakcióm, hogy mutassa meg az illető miről is van szó pontosan.

2020. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Az eu legfőbb döntéshozó szerve NEM az uniós parlament, hanem az Európai Tanács, a tagországok vezetői. Ezért volt rendkívül fontos a nyári csúcstalálkozó mert ők azok akik döntenek a költségvetésről, az EP, a parlament csak jóváhagyja azt.

EZT a megegyezést rúgták fel.

"MEGÁLLAPODTAK A TAGÁLLAMI VEZETŐK AZ EU KÖLTSÉGVETÉSÉRŐL ÉS A KORONAVÍRUS-MENTŐCSOMAGRÓL"

[link]

2020. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%

#16 NINCSENEK a jogállamiságnak feltételei és VISSZAMENŐLEGESEN akarnák őket számon kérni. Az ÉRVÉNYES uniós szabályozás, vagyis a Lisszaboni szerződés nem tartalmaz semmi olyat amire hivatkozva most vissza akarnának tartani forrásokat az országoktól - sima többségi döntéssel. Ahogy a momentumos képviselő is megmondta, egyenként tekintve mindent betart az ország, csak az "összkép" nem megfelelő. Vagyis konkrétan nincs semmi ami a jogállamiság megsértését bizonyítja, de ők mégis elmeszelik az országot, mert csak.

Nem utólag kell kitalálni feltételeket, hanem előre kell kikötni és pontosan azokat számon kérni. Most nincs semmi konkrétum.

Tényleg nem vagytok képesek megérteni hogy ez nektek lenne a legrosszabb? Hogy ha megszavazzák ezt a feltételt és leállítják az eu-s forrásokat, azzal nem az Orbánéknak lesz rossz, hanem az itt élőknek? Hogy nagyon sok nagy cég pontosan amiatt van itt, sok ezer embernek abból van állása, fizetése, hogy eu-s pályázatokon megszerzett pénzekkel lehet végezni munkákat? Ha nincs eu-s forrás, a német meg osztrák fogja a cégét és elmegy oda ahol meg lesz.

Tényleg nem veszitek észre hogy a britek is pont azért léptek ki mert az eu semmibe vette a szuverén akaratukat?

2020. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"mitől olyan félelmetes az a jogállami feltétel? Ami 25 tagállamnak megfelel, csak a félnótás lengyel idiótának meg a mi Nagy Vezérünknek nem?

Ja, hogy Magyarország már nem jogállam..."


Egyetértek nagyjából, de attól még így egyeztek meg a nyáron.

A másik probléma, hogy a jogállamiság meghatározása valóban nem elég egyértelmű. Szóval előbb az ezzel kapcsolatos pontos feltételeket kéne kialakítani.

2020. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!