Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hamisítják-e és ha igen...

Hamisítják-e és ha igen hogyan a COVID halottak számait?

Figyelt kérdés

Most vonatkoztassunk el attól, hogy egyikünk se számolta őket össze a saját kezével, végezte el a mindenre kiterjedő boncolási prokolokat.. marad az informálódás, megérzés stb..

Az is érdekel, hogy ha szerinted hamisítják akkor ki és milyen érdekből teszi?



2020. dec. 5. 14:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%

#20 Te hazudsz, ugyanis mindenkit hozzáírnak, aki úgy hal meg, hogy valaha elkapta a koronavírust. Ezt Ceci néni mondta, ahogy már korábban leírtam.

[link]

"Magyarország például minden olyan, akár halálos betegségben szenvedő elhunytat is a koronavírus áldozataként tart számon, akinél valaha diagnosztizálták a fertőzöttséget."

Tudom, most jön az, hogy kétségbeesetten megpróbálod félremagyarázni a fentieket :) Ti bérrettegők ilyenkor mindig azt szoktátok csinálni.

2020. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
40%

#20

Így van te hazudsz. Mindenki kovidhalál lesz a statisztikában akinek valaha volt életében pozitív tesztje, ez pedig járványhamisítás. Müller Cecília saját szájával kimondta. A valós száma a kovidhalottaknak elenyésző lehet valójában ha még így is kirívóan kevés ahhoz, hogy rettegni kelljen miatta.

2020. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Nem azon kéne vitatkozni, hogy ki miben hal meg. Persze jelenleg még nem tudjuk, hogy hosszútávon milyen hatása van a Covidnak, de lehetséges kiváltó ok lehet a későbbiekben. Nem hinném, hogy manipulálnák a halálozási adatokat. Nem érdeke a kormánynak, se pozitív, se negatív irányba. Sajnos ez egy létező járvány, és jelenleg nincs ellene megbízható vakcina, tehát kockáztatnunk kell, ha beadatjuk. Ha beadatjuk, azzal segítsük a vakcina további fejlesztését. Persze lehetnek mellékhatásai, de minden szervezet más és más reakcióval válaszól. Én mielőtt beadatom, biztos kikérem az orvosom, és mások véleményét. Érdekünk az együttműködés. Másképp nincs esély a régi életünk folytatására.
2020. dec. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egy rakás ember a normis csoportból, és sok járványtagadó úgy mindenhonnan azt szajkózza, hogy a kórházban a halál okának beírják a covid-ot, esetleg a hozzátartozókat megkérdezik, hogy ráírhatják-e. Nem tudom, honnan indult el ez az agybaj, de hogy nincs benne ráció, az tuti. Halálozási statisztika az mindig is volt és lesz is, vannak napi adatok mindenről, így persze a járványról is. Én nem állítom hogy 100%-ig pontos, de többé-kevésbé az. Nem írkálnak csak úgy dolgokat a halottak papírjaira, meg az élőkére sem.
2020. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbben a tüdőgyulladásban elhunytakat írják koronavírus által okozott halálnak kivizsgálás, teszt nélkül.


Influenzavírus esetén is az influenzát jelölik meg, ennél fogva van ráció abban, hogy koronavírus okozta szövődmény esetén a Covid legyen megjelölve. De, ha nincs szövődmény akkor én nem azt jelölném meg. És sok ilyen van, pozitív a PCR, bumm, abban halt meg.


A korházak pedig kapnak pénzt az ellátott koronavírusos betegek után.

2020. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!