Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hamisítják-e és ha igen...

Hamisítják-e és ha igen hogyan a COVID halottak számait?

Figyelt kérdés

Most vonatkoztassunk el attól, hogy egyikünk se számolta őket össze a saját kezével, végezte el a mindenre kiterjedő boncolási prokolokat.. marad az informálódás, megérzés stb..

Az is érdekel, hogy ha szerinted hamisítják akkor ki és milyen érdekből teszi?



2020. dec. 5. 14:42
A kérdező szavazást indított:
Hamisítják a halottak számát, mert olyat is beírnak, akinek köze nem volt a covidhoz (autóbaleset, stb)
Hamisítják, mert idős, beteg emberekre, akik amúgy is meghalltak volna prezentálnak egy PCR tesztet, ami megbízhatatlan
Nem hamisítják, de túlzásba viszik azt, (pl rákban legyengült szervezet esetén, ne tekintsünk valakit covid áldozatnak)
Nem hamisítják. Ha valakinek a halálában szerepet játszik a covid fertőzés, akkor az valószínűleg nem halt volna még meg, áldozatnak tekinthető
Hamisítják, a tényleges halottak száma magasabb, csak el akarják kerülni a pánikot.
32 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen felfelé koznetikázzák az adatokat. Így növelik a pánikot és igazolják a fogykos intézkedéseket.
2020. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Én magam már rengeteg helyről hallottam azt a hírt/pletykát, hogy hozzátartozókat megkérdeznek orvosok, hogy beírhatják-e elhunyt hozzátartozóhoz azt, hogy a halálok covid. Egész közeli forrásból is hallottam, ennek ellenére nem hiszem el.. kinek fűződne ehhez érdeke?


Ennek ellenére gyakori vélemény, hogy a halottak száma el van túlozva. Gödény nem elhanyagolható méretű tábora pl. tagadja, hogy egyáltalán bármi ok lenne a védekezésre.


Van egy másik oldal is, kevésbé hangos mely szerint a helyzet még annál is rosszabb, mint amit a médiában látunk, sok halottat nem is regisztrálnak stb.


Arról meg ne is beszéljünk, hogy egyesekszerint az igazi mészárlás majd a kötelező védőoltásokkal kezdődik..


Na és mielőtt valaki félreérti: a fenti kérdésben megfogalmazott állítások nem az én állításaim, hanem gyakori vélemények. Személy szerint a 4. pontra szavaznék, azaaz alapvetően megbízok a közölt adatokban.

2020. dec. 5. 14:51
 3/26 anonim ***** válasza:
53%

Hamisítják, több módszerrel is.

1. Mindenkit beleszámítanak, aki valaha elkapta a koronavírust, ezt még Cili néne is elismerte. Akkor is, ha annak semmi köze nem volt a halálához, és akkor is, ha a halála előtt kigyógyult belőle.

2. A tesztek megbízhatósága finoman szólva is hagy kívánnivalót maga után - legalábbis ahogy használják, úgy biztosan -, így nagyon sok a fals pozitív teszt, természetesen olyanoknál is, akik később meghalnak.

3. Több, egymástól független forrásból hallottam, hogy a kórházak pénzt kapnak azért, ha koronavírusos halottat jelentenek, így sokszor azt is covidosnak írják be, aki nem is volt fertőzött, mert minden forint számít nekik.

2020. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#3


Miért érné meg orbánéknak pénzelni a lejelentett covidosokat? Ha túl sok a halott akkor hogyan maradhatunk továbbra is bezzeg ország? (amúgy már nem vagyunk az, sőt..)

2020. dec. 5. 14:58
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem az a lényeg, hogy bezzegország legyünk, hanem hogy lehessen mire fogni a korlátozásokat, amiknek a valódi célja a kisvállalkozások tönkretétele és a multik még nagyobb térnyerése.
2020. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%

Igen, és lefelé hamisítják, gondoljatok bele hányan halhatnak meg úgy, hogy nem voltak tesztelve covidra, közben abban szenvedtek.


Van ismerősöm kórházban ő mesélte, hogy náluk az osztályon két covid gyanús betegük is volt, csak már nem volt hely a kórházukban a tényleges covid részlegen, így külön szobába tették őket, és vártak, egyik kigyógyult a másik belehalt. Haláloknak meg behazudtak tüdőembóliát.


Gyanítom naponta lehet nhány tucat hasonló eset.

2020. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%
Hamisítják sajnos, ez nyilvánvaló kellene legyen mindenkinek. A többi halálozási ok pont annyival kevesebb, mint amennyi a kovidos halál. Ez egyszerűen lehetetlen ha valósak a kovidos halálozások.
2020. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%

De cringe lehet az az ember, aki a covidot k-val írja. 🤣🤣


Én szerintem nem hamísítják, több ismerősöm is covidos már, elhunytat is tudok, akinek lehet a covid okozta a halálát. Én az ősszel kétszer is beteg voltam, egyszer sem tesztelték.. Akkor, ha annyira akarnák tupírozni a számokat, akkor engem is teszteltek volna. Egy rokonomat haza is engedték igazolt koronavírus fertőzéssel, szóval nekem senki se mondja, hogy ez kamu.

2020. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%

Kovid, Kovid, Kovid, Kovid, Kkkkkkkkkkovid. Remélem nem mentél nagyon a falnak azért az idegtől. :D

De annál már nagyon nincs nagyobb "cringe" amikor valami kis gyökesz vagánynak tartja a cringe-ezést a magyar szövegkörnyezetben, na ez viszont nagyon krrrindzs! :DDDDDDDDDDDDDDD

2020. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

#9

Könyörgöm! A covid a hivatalos neve, mindenhol, minden országban, minden nyelven, de hát egyesek arra verik a túrbó magyarizmusukat, hogy idegen eredetű szavakat magyarosítanak, holott nulla az értelme. Olyan, mintha az AIDS-et écnek írnád... Vagy Münchent Müntyhennek...

2020. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!