Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fogják leváltani Orbánt a...

Nem fogják leváltani Orbánt a következő 6 évben ő lesz a miniszterelnök?A Budapestiek miért ellenzékiek nem kell nekik a jó?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy Budapest nagyon utálja a fideszt de nem értem miért hisz még bem volt soha Magyarország történetében ilyen jó kormányzás mint amit a fidesz csinál.


De a budapestiek miért ellenzékiek?

Karácsony Gergelyre szavaztak aki hazudott össze vissza igérgetett hitegetett és a végén nem csinált semmit csak a pénzt veszi fel.


De Önmagában Budapest elég lesz ahhoz hogy Orbán Viktort leváltsák?


Budapest miért festi falra az ördögöt miért akar a gonoszal szövetséget kötni talán hiányzik nektek Budapestieknek az a idő amikor kiáltatok a tére és skandáltátok hogy Gyurcsány takarodj Gyurcsány takarodj?


Hiányzik nektek az erőszakos teljhatalmú rendőri intézkedések?

Gumi lövedékek rendőri brutalitás?


Talán nosztalgiázni akartok újra át akarjátok érezni a 2000-res évek eltipró Gyurcsány rezsimjét?


hiányzik nektek 2006?


vagy miért nem akarjátok el fogadni a fideszt?


Ennél jobban már egy párt sem tudja jobban végezni a feladatát a fideszben nincs korrupció nincs hazudózás mint a bal oldalon.


Önmagában a dühös buta Budapest elég lesz ahhoz hogy leváltja a Orbán kormányt?


Én félek hogy vége lesz a béke időnek és újra a sötét középkor vár ránk mint a 2004-2010-ig volt.



2020. dec. 6. 20:40
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
94%

"még az arab szifiliszes vademberek is itt lennének és örjöngenének késselnének lopnának a magyar városokban" -> ez már önmagában olyan rasszista, hogy egy jelentést is megérne.


De látod, ezért ellenzéki Budapest. Mert mindennapi látványt képeznek arab és mindenféle származású emberek. Ezért nem hiszik el azt, amit írsz, mert nem igaz. Én 28 éve élek a belvárosban, és gondolom nem lep meg, rengeteg arabbal találkoztam már (gimiben és egyetemen is, meg úgy simán a bulikban és az utcán). De velük soha nem volt bajom. Az egyetlen külföldiek, akik nem tudnak viselkedni, azok az angolok.

2020. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
95%
Remelem, troll kerdes, mert ha nem, akkor vegtelenul ostoba vagy ilyen abszurd gondolatmenettel.
2020. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
95%

"Ennél jobban már egy párt sem tudja jobban végezni a feladatát a fideszben nincs korrupció nincs hazudózás mint a bal oldalon."


Látjátok, ezért fontos a történelem gyerekek. Az ilyesfajta fanatizmus is csak azoknál alakulhat ki kb. akik nem képesek tanulni a múltból és megérteni, hogy nem fekete-fehér a világ.

2020. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

én olyan hülye vagyok, hogy utálom, ha kihúzzák a zsebemből a pénzem



egy budapesti

2020. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan hülye vagyok, hogy nem esik jól, hogy diplomás közalkalmazottként felmondanak, majd ugyanarra a munkára kiközvetítenek közmunkásként fele annyi fizetésért...
2020. dec. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
A rabszolgatörvényt se felejtsük el
2020. dec. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
93%
Fél percig gondolkoztam azon, hogy írjak neked egy aprólékos választ, amiben kifejtem azt, hogy mennyire álnok a Fidesz, mennyire nem biblikus, mennyi hátrányt okozott gazdasági, oktatási, egészségügyi, szociális és morális téren az országnak és a lakosságnak, de látom, hogy mennyire nem megy a helyesírás és a fogalmazás neked, mennyire felszínesen gondolkozol, teljesen felesleges, úgysem értenéd meg. Ha meg is inognál fél pillanatra, bekapcsolod az M1-et és két másodperc alatt kimossák megint az agyadat. Minek fáradjak? Ha fizetsz érte, akkor áldozok az időmből rád, hogy elgondolkozz: mennyit ártott neked is a Fidesz a mindennapokban.
2020. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 qkker1 ***** válasza:
92%

"Gumi lövedékek rendőri brutalitás?"


Kedves narancsködös kérdező, de inkább provokátor!


Merő véletlenségből nem a randalírozó, kukákat/kocsikat borogató/gyújtogató csürhe kapott gumilövedéket?

2020. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
16os. Internetadó?xd
2020. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
91%

Ez a kérdező soros agitációs kiírása: kérdez és közben iszonyú baromságokat hord össze kinyilatkoztatás formájában!

Sztálinék találták ki ezt a műfajt, de aztán ők is beszopták!

2020. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!