Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fogják leváltani Orbánt a...

Nem fogják leváltani Orbánt a következő 6 évben ő lesz a miniszterelnök?A Budapestiek miért ellenzékiek nem kell nekik a jó?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy Budapest nagyon utálja a fideszt de nem értem miért hisz még bem volt soha Magyarország történetében ilyen jó kormányzás mint amit a fidesz csinál.


De a budapestiek miért ellenzékiek?

Karácsony Gergelyre szavaztak aki hazudott össze vissza igérgetett hitegetett és a végén nem csinált semmit csak a pénzt veszi fel.


De Önmagában Budapest elég lesz ahhoz hogy Orbán Viktort leváltsák?


Budapest miért festi falra az ördögöt miért akar a gonoszal szövetséget kötni talán hiányzik nektek Budapestieknek az a idő amikor kiáltatok a tére és skandáltátok hogy Gyurcsány takarodj Gyurcsány takarodj?


Hiányzik nektek az erőszakos teljhatalmú rendőri intézkedések?

Gumi lövedékek rendőri brutalitás?


Talán nosztalgiázni akartok újra át akarjátok érezni a 2000-res évek eltipró Gyurcsány rezsimjét?


hiányzik nektek 2006?


vagy miért nem akarjátok el fogadni a fideszt?


Ennél jobban már egy párt sem tudja jobban végezni a feladatát a fideszben nincs korrupció nincs hazudózás mint a bal oldalon.


Önmagában a dühös buta Budapest elég lesz ahhoz hogy leváltja a Orbán kormányt?


Én félek hogy vége lesz a béke időnek és újra a sötét középkor vár ránk mint a 2004-2010-ig volt.



2020. dec. 6. 20:40
1 2 3 4 5
 41/50 qkker1 ***** válasza:
68%

"Csak nézd meg a statisztikákat hogy 2010 előtt milyen sokan voltak munkanélküliek reménytelen szegénységben éltek várták a segélyt ,most meg mindenki nyugati kocsival szaladgál csak annak nincs munkája aki eleve nem akar dolgozni , Magyarország a lehetőségek földje bárki lehet híres bárki lehet gazdag bárki elérhet bármit csak akarni kell és talpra kell állni ,a kormány minden vállalkozást támogat segít minden embert a rossz bűnöző embereket megbünteti csökkent a közveszély Magyarországon."



Te milyen tudatmódosítót szedsz a fideszpropaganda mellé?

2020. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 qkker1 ***** válasza:
100%

"Hány évesek vagytok elmúltatok már 18?"


Veled ellentétben már rég elmúlta 18, sőt, akkor is több voltam, amikor a randalírozás ment!

2020. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
89%
Ez jobb,mint a Mónika show!Kérdező,te most szimplán trollkodsz,vagy nagyon be vagy tépve?
2020. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
89%
Ennek a dakota elmebeteg frodónak mennie kell, ha Gödény-re, Putyinra, vagy a DALAI lÁMÁRA KELL IS SZAVAZNI EHHEZ, TAKARODJON EL AZ ANYJÁBA. Elég volt ebből a koszlidérc elmebetegből!
2020. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

Igen? Igen?


és talán ilyen korrupt ellenzéki miniszterelnököt akartok akik ezerszer korruptabbak mint Orbán?


Nesze nektek ellenzékiek.


[link]

2020. dec. 11. 14:28
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy Márki rágalmazott még csak nem is a korruptság kategóriája, hanem a nagyszájúságé. Nincs ellenemre, hogy az ellenzék korruptságáról is ejtsünk szót, de ez nem tartozik hozzá.
2020. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
50%

45

igen :)

2020. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te az átlagnál is hülyébb vagy... Értem én, hogy jó pali a miniszterelnökünk, de basszus te már betegesen odavagy érte...
2020. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

Azért mert Orbán Viktornál senki sem alkalmasabb erre a posztra.


Magyarország történetében nem volt még ilyen emberséges miniszterelnök , a Kádár is egy zsarnok volt diktátor csak akik akkor voltak fiatalok azért mondták hogy jó volt mert akkor voltak fiatalok.


De a jelenlegi modern világunkban nem lehet jobb miniszterelnök.


Higgyétek el hogy ha leváltsák Orbánt egyszer akkor majd vissza sírjátok ezeket a békés időket amiket most élünk.


Majd vissza sírjátok még azt hogy milyen jó is volt ti meg bem értékeltétek.

2020. dec. 11. 20:05
 50/50 anonim ***** válasza:
100%

Én már most sirok, de nem Orbánért...


Ez valami új vírus? Elveszik az emberek csöppnyi agyát? Najo ami nincs azt nem lehet, ugyebár. Szóval hol kaptad el ezt a gyilkos kort? A fideszfantalálkozón?

2020. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!