Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem fogják leváltani Orbánt a...

Nem fogják leváltani Orbánt a következő 6 évben ő lesz a miniszterelnök?A Budapestiek miért ellenzékiek nem kell nekik a jó?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy Budapest nagyon utálja a fideszt de nem értem miért hisz még bem volt soha Magyarország történetében ilyen jó kormányzás mint amit a fidesz csinál.


De a budapestiek miért ellenzékiek?

Karácsony Gergelyre szavaztak aki hazudott össze vissza igérgetett hitegetett és a végén nem csinált semmit csak a pénzt veszi fel.


De Önmagában Budapest elég lesz ahhoz hogy Orbán Viktort leváltsák?


Budapest miért festi falra az ördögöt miért akar a gonoszal szövetséget kötni talán hiányzik nektek Budapestieknek az a idő amikor kiáltatok a tére és skandáltátok hogy Gyurcsány takarodj Gyurcsány takarodj?


Hiányzik nektek az erőszakos teljhatalmú rendőri intézkedések?

Gumi lövedékek rendőri brutalitás?


Talán nosztalgiázni akartok újra át akarjátok érezni a 2000-res évek eltipró Gyurcsány rezsimjét?


hiányzik nektek 2006?


vagy miért nem akarjátok el fogadni a fideszt?


Ennél jobban már egy párt sem tudja jobban végezni a feladatát a fideszben nincs korrupció nincs hazudózás mint a bal oldalon.


Önmagában a dühös buta Budapest elég lesz ahhoz hogy leváltja a Orbán kormányt?


Én félek hogy vége lesz a béke időnek és újra a sötét középkor vár ránk mint a 2004-2010-ig volt.



2020. dec. 6. 20:40
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

#30


tiszta nevetséges vagy ,azt hiszed ha majd az ellenzék kerül hatalomra majd minden szép és minden jó lesz?


A fizetések 10-szeresen megemelkednek a árak 10-szeresen lecsökkenek ,ebben reménykedtek hogy a korrupt ellenzék majd nem a saját zsebéd tömmi hanem a tiétek?


Igen?


Hány évesek vagytok elmúltatok már 18?


Az hiányzik majd nektek hogy egy új Őszödi beszéd kiszivárogjon az ellenzék szájából ,az hiányzik nektek hogy a csúcson legyen ismét a munkanélküliség?


Az hiányzik majd nektek hogy ismét egy hatalmas bkv korrupt botrány kialakuljon hogy megépítsék a ötös metrót és az ellenzék a több száz millárdos támogatást zsebre vágja a ti tudtotok nélkül?


Igen ez hiányzik nektek a sötét 2000-es évek?


Akkor tessék a korupt ellenzékre szavazni és majd megint az fogja mondani a ellenzék miniszterelnöke hogy " El lehet menni Innen Magyarországról !!!


Itt lehet minket hagyni !!!

2020. dec. 10. 11:53
 32/50 anonim ***** válasza:
89%

Milyen érdekes, hogy most nem azt mondod, hogy Az hiányzik nektek, hogy a csúcson legyen az infláció! Bocsánat... inflácijó!


De miért is volt nekünk jó, hogy megnehezítették, sőt szinte ellehetetlenítették az átláthatóságot?! Magyarázd el nekem, kérdező!

2020. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

#34 és a Gyurcsány féle vizit adó nem hiányzik kedves?


Vagy a Karácsony Gergelyes dugódíj?

2020. dec. 10. 12:24
 34/50 anonim ***** válasza:
80%

" Gyurcsány féle vizit adó nem hiányzik kedves?"


mert mi jobb 300Ft-os vizitdíj vagy 30.000Ft/alkaokm magánorvos?


a vizitdíj értéke nem volt tétel, de arra jó volt, hogy az unatkozó nyugerek ne a dokihoz járjanak unaloműző beszélgetésre


egyszer mentem orvoshoz, amikor kellett ilyet fizetni



dugódíj?

az jobban zavar, hogy az M0 fizetős

2020. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, nem hiszem hogy minden szép és jó lesz, hanem remélem, hogy sok dolog lesz sokkal jobb mint most. A vizit és a dugódíjat személy szerint jó kezdeményezésnek tartom. Inkább mondják azt, hogy mehetek innen, minthogy kiléptessék Magyarországot az EUból. A munkanélküliséget Orbánnak nem sikerült megoldania, a statisztikai adat a közmunkasok és a külföldön dolgozók miatt változott.

Az 5-ös metrót a 90-es évek óta tervezik, és 2018-ban kezdték el megvalósítani, a Fidesz pedig a valaha volt legkorruptabb kormány, hiszen szinte minden emberi jogba belenyúltak, számos támogatast sikkasztottak el, egy halom dolgot privatizáltak.

Nincs meg az értelmi kapacitásod arra, hogy megértsd mi mindentől esel el a Fidesz miatt.

Valamennyire hiányoznak a 2000-es évek, mivel akkor egy nagyon pozitív változás indult el az egyéni szabadság terén, az egyetlen dolog amit fel tudok hozni érvként a Fidesz mellett az az önvédelem kiterjesztése. Nagyon sajnálni fogom ha nem lehet gáz vagy gumilövedékes fegyvert vásárolni otthonvédelemre, de a kár olyan mértékű, hogy ilyen áldozatra hajlandó vagyok.

Amúgy fejlődő képes vagy mert elkezdtél kézzelfogható intézkédésekre és statisztikai adatokra hivatkozni, ha troll vagy akkor egyre ügyesebben érvelsz. Ha viszont valóban hiszel a Fidesz hatékonyságában akkor őszintén sajnállak és remélem nem dolgozol bölcsész vagy természettudományos területen mert kitérek a hitemből.

#30-as voltam

2020. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
85%

Ha egy kormány visítva-karmolva kapálózik az életéért, amikor megvizsgálnák a jogállamiságot (mint a macskám amikor meg akarom fürdetni 😃), akkor ott bizony van félni való. Hiszen már rég nem vagyunk jogállam. Mióta demokratikus alaptörvényt,választási törvényt változtatni a többiek megkérdezése nélkül?

Vajon miért van az, hogy 2019 óta szigorúan tilos a kórházakban fénykéepezni, és a Covid alatt katonák őrzik a kórházakat, hogy a nem kormánypárti sajtó ne tudjon bejutni? Én voltam bent látogatni. Láttam, miért van betiltva a fotózás (a rémálom kísérteni fog).

Ezek a dolgok mind hozzájárulnak Karácsony sikeréhez..

2020. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Igen?


és akkor hogy hogy nincsenek tüntetések?


Miért élnek boldogan az emberek békében?


Azért mert a kormány remekül kormányoz.


Amikor Gyurcsány volt hatalmon akkor mindig tüntetések erőszakos rendőri fellépések voltak tömegesen hagyták el az országot 60-70 ezer forint volt a minimálbér bér a garantált bérminimum meg 100 ezer.


Most a fidesz kormány fokozatosan emelte a fizetéseket a nyugdíjakat a rokkantsági járadékokat ápolási díj stb a minimálbér bér 110 ezer forint a garantált bérminimum 200 ezer.



EGYÉBKÉNT NEKTEK AKiK állandóan támadjátok a kormányt nektek tök mindegy ki van hatalmon bárki lehet hatalmon és bármit csinálhat nektek semmi sem jó , mindig csak panaszkodtok ez nem jó az nem jó mindig van valami problémátok csak direkt belekötök a kormányba , garantálom nektek hogy ha Gyurcsány lenne hatalmon akkor őt támadnátok amikor ő volt hatalmon akkor őt támadtátok és Orbán Viktort akartátok miniszterelnöknek mert akkor Orbán volt az ellenzék.


Nektek bárki van hatalmon akkor is állandóan támadjátok a politikát olyanok vagytok mint Molnár F Árpád bármit csinál a kormány az rossz az nem jó nektek.


Az ilyen emberek betegek.


De ha ennyire kritizáljátok a kormányt akkor megnézném hogy ti hogyan kormányoznátok ,azt hiszitek hogy olyan könnyű egy országot kormányozni , Orbán Viktornál nincs jobb miniszterelnök nem volt eddig és nem is lesz a következő 500 évben ilyen jó miniszterelnök ő egy szakember már 40 éve benne van a politikában szóval ne okoskodjatok elöször tegyetek le 40 év politikai munkát az asztalra és majd utána kritizáljatok meg mondjatok javaslatokat.


Nem értitek a politikát !

2020. dec. 10. 15:47
 38/50 anonim ***** válasza:
86%

nézd már meg a közalkalmazotti bértáblát pl diplomával, 20 éves munkaviszonnyal


a lidlibe 2-3-szor többet keres egy árufeltöltő

2020. dec. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
86%
Engedjük el...Csori a facebookrol jött és még nem tanult meg gondolkodni.
2020. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
85%

"Engedjük el."

ne már...

én az állatkertben is szeretem etetni az állatokat

2020. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!