Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a "Normális...

Mit gondoltok a "Normális élet" facebook-csoportokról?

Figyelt kérdés

Most épp ez a legnépszerűbb: [link]


Beleolvastam, és az első gondolatom az volt, hogy összesodorta a szemetet a szél.

Meg hogy ennyi tudatlan embert nem láttam még egy helyen.



2020. dec. 7. 17:55
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
10%
8: Ahogy sejtettem. Semmi magyarázat, csak hőzöngés.
2020. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos vannak szektások akiknek igazából mind1 csak kövessenek vkit hithű buzgósággal. Most görényt éljenzik h milyen nagy ember mert ki meri mondani a (mit is?) és görény meg röhög mert ebből megél. Közpént kéne visszafizetni először báttya.
2020. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
72%
Mire mondod,hogy tudatlan?
2020. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
73%

Én tag vagyok bár Gődényt nem tartom pozitív személynek ilyen szempontból mert kamupártos múltja hiteltelenné teszi még akkor is ha némi igazság van abban amit mond. (nem mind igaz amit mond de részben az).

És igen én az az ember vagyok aki inkább lefizetni az orvost de NEM fogom beoltani magam.

2020. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 Alex Fly ***** válasza:
74%

@8: "Gödénynek legalább van annyi a pucájában a többi orvossal szemben, hogy ki meri mondani az igazat, a véleményét a többi pénzhajhász orvossal szemben." - pontosabban ő minden hülyeséget híresztelhet, az orvosokkal szmben. Neki könnyű, mivel nem orvos, így senki nem kérheti rajta számon a tudatlanságát...

Azért gondosan ügyel arra, hogy konkrétan semmi olyasmit ne állítson, amiért elővehetnék - ezt rábízza az általa elhülyített híveire.

2020. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
75%

"És igen én az az ember vagyok aki inkább lefizetni az orvost de NEM fogom beoltani magam."


Adok egy tippet azért a pénznek a feléért amit az orvosnak adnál:


Ne menj el oltatni magad és akkor nem kell odaadnod a pénz neki.

2020. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
74%
#16 de ha oltás igazolása nélkül nem mehetek nyaralni meg koncertre akkor inkább ez minthogy én bloc ne oltással magam. Így mindenki nyer. Nyer a kormány hisz statisztikailag emelkedik a beoltottuk aránya és nyrek én mert nem vagyok beoltva de mehetek koncertre.
2020. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
39%

Az a baj, hogy a Görény fanok nem értik meg, hogy a maszkkal nem elveszik a jogukat a normális élettől, hanem tekintetre kötelezik őket a többiekkel szemben, ha maguktól hülyék. Görény elhiteti velük, hogy az az agyhalál a normális élet, amit ő mond. Közben meg az ő tüntetésén hallunk iléyeneket, hogy a maszk a vírust annyia fogja meg, mint a fingást az alsónadrág. Agyhalál= Görény normális élete.


Önmagában baj az, hogy egy koxos közpénztolvajt nem kérnek számon. Ja de, számonkérik. Viszont amikor az ellopott pénzről kérdezte őt Gulyás Marci, Görény beült a lopott pénzen vett BMW be és elhajtott frusztráltan, hiszen a híveit nem érdekli, hogy tolvaj.

2020. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
10%
6-os: Matekórán figyelni kellett volna, amikor az exponenciális függvényt magyarázták.
2020. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
66%
19: Nekem magyarázhatsz függvényekről meg miegyebekről, de azt nem tudod logikusan megvilágítani, hogy a vírus szinte naptári pontossággal nyár végén indult emelkedésnek.
2020. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!