Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a "Normális...

Mit gondoltok a "Normális élet" facebook-csoportokról?

Figyelt kérdés

Most épp ez a legnépszerűbb: [link]


Beleolvastam, és az első gondolatom az volt, hogy összesodorta a szemetet a szél.

Meg hogy ennyi tudatlan embert nem láttam még egy helyen.



2020. dec. 7. 17:55
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
34%
Te meg agymosott, birka vagy. Remélem maszkban alszol és elsők között oltatod be magad. Az sors majd igazolja kinek volt igaza.
2020. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
40%
Tagja vagyok. Mi nem veszünk be mindent nyakló nélkül, és nem hagyjuk átmosni az agyunkat.
2020. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
73%
Azt gondolom, hogy én is normális életet akarok. De pont az ilyenek miatt nem lehet. Ha az elején felfogták volna, hogy komolyan kell venni, és be kell tartani az előírásokat, akkor már rég túl lennénk az egészen, de az ilyenek miatt elhúzódik hónapokra.
2020. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 Alex Fly ***** válasza:
64%
Hát legalánn az életük legyen normális, ha már ők nem azok...
2020. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, nem lennénk még túl rajta. Viszont a Görény erősen azon dolgozik, hogy elég sokáig ne is legyünk!
2020. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
37%
4: Aham, de júniusban-júliusban, és augusztus zömében érdekesmód nem emelkedtek a vírusszámok. Pedig akkor is mindenki egymás hegyén-hátán volt, és ment, amerre akart.
2020. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
53%

"4: Aham, de júniusban-júliusban, és augusztus zömében érdekesmód nem emelkedtek a vírusszámok. Pedig akkor is mindenki egymás hegyén-hátán volt, és ment, amerre akart."


Most meg miattatok emelkedik. Éljen Görény! A vírus csak médiahiszti! Megyek és megcsókolok egy covidost!

2020. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
52%
Gödénynek legalább van annyi a pucájában a többi orvossal szemben, hogy ki meri mondani az igazat, a véleményét a többi pénzhajhász orvossal szemben. Gondolkozzatok mi az élet értelme. A hatalomnak és a pénznek szentelni az életed, vagyis a rabság. Vagy szabadon megvalósítani az álmaidat, vagyis elfogadjuk egymásról, hogy különbözőek vagyunk. Élni és élni hagyni.
2020. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
62%

Milyen igazságot mond a Görény?


Volt neki egy maszkellenes tüntetése ahol a Görény fanok olyan életbölcsességekkel szolgáltak, mint példaául: A maszk annyira véd a vírustól, mint alsónadrág a szellentéstől. Én nem félek, engem megfertőzhetsz!


Ilyenek a Görény fanok. Ez a normális élet. Görény normális élete= agyhalál.

2020. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
65%
Ha kiálltatok volna Gödényék mellet, már rég élhetnénk a megszokott életünket. Pont a birkák miatt kell maszkban járni, mikor nincs is járvány. Mért, ami van szerintetek normális? Sírtok ti még úgy látom, maradjatok otthon azt reszkessetek.
2020. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!