Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a "Normális...

Mit gondoltok a "Normális élet" facebook-csoportokról?

Figyelt kérdés

Most épp ez a legnépszerűbb: [link]


Beleolvastam, és az első gondolatom az volt, hogy összesodorta a szemetet a szél.

Meg hogy ennyi tudatlan embert nem láttam még egy helyen.



2020. dec. 7. 17:55
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
72%
#30 vagyok, tudom, sok lett a szóismétlés, de reggel van :D
2020. dec. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
63%
30: Én is pont így vagyok. Csak sajnos sokan már ezért egy kalap alá vesznek bennünket a lapos Föld-hívőkkel, meg a gyíkember konteósokkal.
2020. dec. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 Alex Fly ***** válasza:
83%
Szóval azt képzelitek, hogy a vírus egyszercsak megondolja magát és abbahagyja a fertőzést? Vagy megunja a terjedést és magától eltűnik?
2020. dec. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
0%
Mi is része vagyunk a természetnek. Alkalmazkodunk egymáshoz. Én érted vagyok, te meg én értem. Így van ez a baktériumokkal és a vírusokkal is. Ami haszontalan, értelmetlen az előbb utóbb kipusztul, eltűnik. Most is rengeteg baktériummal, vírussal élünk együtt és észre sem vesszük egymást. Az élet törvénye, vagy megszoksz, vagy megszöksz. A bezárkózásnak semmi értelme. Szembe kell nézni a problémával és alkalmazkodni kell. Fel kell ismerni az előnyeit. Mire kíván tanítani ez a dolog.
2020. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
5%
Ez a vírus már csak annak okoz gondot, aki fantáziál róla. Aki gondolatilag élteti. Aki maszkkal betegíti magát, ezáltal lélegeztető gépre juttatja magát.
2020. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
75%

"Én is pont így vagyok. Csak sajnos sokan már ezért egy kalap alá vesznek bennünket a lapos Föld-hívőkkel, meg a gyíkember konteósokkal."


Ezen csodálkozol, miközben a fenti csoportban gyakorlatilag a posztok 90%-a valamilyen laposföld kaliberű konteóról szól?


De egyébként, akik nem ilyenek, csak nem tartják annyira súlyosnak a helyzetet, azok árulják már el nekem, hogy miért vannak tele a kórházak? Egy influenzajárvány idején semmi ehhez fogható nem történik. És ezt nem a médiából tudom, hanem a Covid osztályon dolgozó bátyámtól

2020. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 Alex Fly ***** válasza:
75%

@34: tehát ha éppen dögrováson vagy, akkor nem mész el az orvoshoz, hanem alkalmazkodsz. Ha meg egy 100%-ban gyógyítható betegségbe belehalsz, akkor értelmetlen az életed.

Értem.

De azért az emberek többsége inkább egészséges szeretne lenni, mint alkalmazkodni a temetőhöz...

2020. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
28%
Ez a vírus nem ismeretlen a szervezetünk számára. Már szinte hatástalan. A maszktól kerülnek emberek lélegeztetőre.
2020. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
25%

34, ez valami ezo beállítódás akarna lenni? Én elhiszem,hogy a tudatnak hatalma van...de könyörgöm,az emberek 0.000001 százaléka képes ilyen csodákra,hogy "lepattintja magasan rezgő valójáról" a vírust.

A többi meg,aki racionáisan gondolkodik, és szellemileg nem elég emelkedett,az a túltelített kórházakban dögöljön meg? Vagy hogy kell értelmezni ezt az eszmerendszereteket?

Nekem egoistának tűnik továbbra is.

2020. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 Alex Fly ***** válasza:
83%

@38: ezt ugye te sem hiszed el? Ha nem ismeretlen, akkor miért nem védekezik ellene, mint az összes ismert vírus ellen?

Ja és persze az összes sebész, anesztes orvos, festő, stb. lélegeztetőgépen van a maszk miatt. Szerinted. Akire te gondolsz, az Darth Vader...

2020. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!