Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a "Normális...

Mit gondoltok a "Normális élet" facebook-csoportokról?

Figyelt kérdés

Most épp ez a legnépszerűbb: [link]


Beleolvastam, és az első gondolatom az volt, hogy összesodorta a szemetet a szél.

Meg hogy ennyi tudatlan embert nem láttam még egy helyen.



2020. dec. 7. 17:55
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
54%

20: Dehogynem. Az a baj tudod, hogy gőzöd nincs a tudományról. Ilyenkor mutatkozik meg, hogy miért is fontos a matek és a természettudományos oktatás. A vírus terjedése teljes mértékben egy tudományos téma, akár tetszik akár nem, biológia és matemetika. Ezekkel igenis meg lehet magyarázni logikusan mindent.


Egy vírusgörbe exponenciális, amennyiben nincs korlátozva a terjedés (és nyáron lényegében nem volt). Itt egy nagyon egyszerű példa: [link]


A képen két hipotetikus bankszámla egyenlege látható. A zöld bankszámlán minden nap duplázódik az egyenleg, a másikon meg folyamatosan 1 millió van. A zöld görbét exponenciális függvénnyel lehet leírni. Na, kitalálod, hogy mi az ami a legjobban hasonlít a zöld görbére? Igen, jól gondolod, a magyar vírusgörbe júliustól.


"Aham, de júniusban-júliusban, és augusztus zömében érdekesmód nem emelkedtek a vírusszámok. Pedig akkor is mindenki egymás hegyén-hátán volt, és ment, amerre akart"


Emelkedett az, csak szép lassan, ahogy az egy exponenciális függvény ELEJÉN lenni szokott. Aztán szépen hirtelen felfutott. A matek stimmel, szóval hiába hőbörögsz, hogy ez nem logikus, de pont, hogy ez logikus. Csak mivel te síkhülye vagy a matekhoz, neked ez nem lesz logikus :D


Még valami: nyáron a pozitív tesztek aránya végig 5% alatt volt, rendkívül alacsony volt. Ez azt bizonyítja, hogy nem a "kevés teszt" miatt volt nyáron kevés beteg, hanem tényleg kevés volt. Egészen addig, amíg rá nem szabadult a nép az Adriára.

2020. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
14%
Mióta felvettük a maszkot és nedves lett az idő azóta.
2020. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
34%

Az a véleményem,hogy nem normálisak!


Én is beleolvastam a facebook csoportjukba,és azt a sok hülyeséget,amit összeollóztak tüntetésekről,meg a maszkhasználat bűnéről...pff..és tudjátok mi a dühítő? Hogy elvileg értelmiségi ismerőseim is tagjai a csoportnak.Mondjuk én a facén tiltom akik állandóan ezt a szrt tolja a képembe.

2020. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
71%
23: Mert nyilván sokkal értelmesebb és logikusabb elgondolás, hogy a kormány azért hozza ezeket a lehetetlen korlátozásokat, mert jót akar a népnek.
2020. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen "normális emberek" miatt dolgoznak döglésig az egészségügyben. És már szemésztől a pszichiáterig minden orvost covid osztályokra vezényelnek, szóval esély sincs minden betegnek a szakszerű ellátásra. És még mindig szkeptikus a sok egoista ostoba.Mert őket épp nem érinti.Szégyelljétek magatokat.
2020. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
20%
#23,sajnos én is több ismerősömben csalódtam ennek kapcsán...
2020. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
19%
Ez a pénz miatt van. Lefizetik az egészségügyiseket, hogy szívassák magukat a hazugságpropaganda érdekében. Minél több COVID-os van annál több a fizetésük. Nem az intézkedések be nem tartása a hibás.
2020. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
20%

"Minél több COVID-os van annál több a fizetésük"


Akkor a bátyám már milliomos lenne :DDDD Komolyan, az ilyen baromságok hogy pattannak ki a fejetekből?

2020. dec. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
0%
Ha félrekezelik a COVID-os beteget soha nem fog kiderülni. Látogatni sem lehet, meg boncolni sem a halott vírusost. Az orvosok gyakorlatilag Istent játszhatnak ezekkel a betegekkel. Olyan a kórház, mint a börtön.
2020. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
16%
Tag vagyok, és nagyrészt egyetértek a csoporttal. Hiszek a vírus létezésében, abban már viszont kevésbé hiszek, hogy egy vírus indok lenne teljesen korlátozni illetve megváltoztatni az emberek életét. Örülnék, ha egyszer végre újra normálisan élhetném az életemet, mindenféle korlátozás/bezártság nélkül. És már azt is unom, hogy már 9 hónapja a nap 24 órájában csak a covid a téma.
2020. dec. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!