Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy fidesz nem engedi,...

Most, hogy fidesz nem engedi, hogy válasszunk oltást (gondolom a balekokra rásózzák a mutyis oroszt/kínait) lesz lehetőség magánklinikán pénzért ellenőrzött forrásból származó oltást venni? Mit képzel a fidesz? Ki fogja így magát ezekkel beoltatni?

Figyelt kérdés

[link]



Szánalmas az egész. Adassák be ezeket, amikkel megakarják szedni magukat a 133 legbátrabbnak.


2020. dec. 8. 15:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

Miért hazudsz?

Az oltás maga is választható opció és HA LESZ MI KÖZÜL VÁLASZTANI, akkor majd választani is lehet.

2020. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy aki regisztrál nem választhat. Vagyis majd kapja a bizniszelt kínai és orosz vackot. Mert a fidesz ezen is csak magát akarja megszedni, de a nyugati gyártókkal ez nem működne.
2020. dec. 8. 15:53
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem hiszem. De miért fizetnél egy olyan oltásdért, amelynek nem ismert a hosszútávú hatása?
2020. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért, mert ha muszáj lesz beadatni előbb utóbb akkor csak ellenőrzött forrású oltást adatok be. Ugye kína és oroszország nem erről híres.
2020. dec. 8. 15:55
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
2021-ben nem hiszem. Legfeljebb utána.
2020. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha kell kifizetem a német vagy amerikai oltást. A szputnyikot meg a politikai foglyokon tesztelt kínait adassa be magának Orbán és Szíjgyártó.
2020. dec. 8. 15:59
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Ez olyan, mint a játék előrendelés! A sok hülye előrendel, aztán megkapja a bugos szrt! Na ez ugyanaz! Nem kell úgy kapkodni! Oltsák be a balekokat, aztán majd amikor kiderül, hogy mi a mellékhatás, te eldöntheted, hogy akarod-e, illetve, ha van mellékhatás, akkor úgyis jobb cuccot kaphatsz.
2020. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
26%
Értem, hogy az orosz/kínai szar, mindmeghalunktőle, hatástalan, ötgé, mutyifidesz, stb. De miből gondolod, hogy más forrásból nem még rosszabbat kapsz? :)
2020. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
1: Ne reménykedj. Hogy választhatnál? Mint a boltba? :D És honnan tudod mi van a szuriba? :D. Sehonnan. Köszi nem. Nem értem. Vannak már nyugatni, megbízható, normálisan ellenőrzött vakcinák. Miért kell az orosszal szenvedni, amiről semmit se tudunk? Ja. Azért, mert ha a normális vakcinát rendelné az ország, akkor ellent mondana a propagandának, na meg lehet nem is adnának nekünk csak utoljára, Orbán Viktor miatt. De Putin jó fej, kísérletként odaadja nekünk. Én beoltatom magamat, ha Viktor is velem együtt oltatja és ugyanabból az üvegből szívják fel a cuccot. Amúgy nem.
2020. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mert az oroszokon keresztül meg kínán keresztül könnyű lopni. Lásd a lélegeztető bizniszt. Mondjuk ameddig nem lesz kötelező én nem adatok be semmit. De akkor is csak ellenőrzöttet.
2020. dec. 8. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!