Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mikroszkóp kimutat nanodolgo...

A mikroszkóp kimutat nanodolgokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha alá teszik a pcr tesztet kimutatja, hogy pl még sterilen is covid fertőzött? Vagy h van e a vakcinában chip?
2020. dec. 8. 21:21
1 2
 1/15 hypno ***** válasza:
100%

Mikroszkópja válogatja.

Egy jó kis elektronmikroszkóp mindenképpen.

2020. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Ertem en, hogy egyre kisebb minden ... na de a nanorobotok vilaga meg csak fikcio! Mi a fene lenne abban a nyomorult vakcinaban? Ha nano cuccokat akarnanak beled juttatni, akkor beletennek a kenyerbe es nem is tudnal rola.

Szerintem ne nezz annyi tv-t :)

2020. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
#2 még csak chip-ról van szó olyasmi mint a kutyákban csak kisebb
2020. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem az ilyen szuperhosos filmekben van, hogy a gonosz kitalal valami csodaszert amivel beakarja mergezni az egesz vilagot, de jon a jofiu es csodalatos kepessegeivel megmenti az emberiseget? :)))
2020. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fénymikroszkóppal "nanodolgokat" nem lehet látni, a felbontásuk nem elég hozzá. Nanométeres tartományban elektronmikroszkóppal lehet vizsgálódni.
2020. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
3-as ... :))) ... jo kicsinek kell lennie, mert ami a kutyaban van az bazinagy
2020. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaban akkora van mint az autok kulcsaban ... ha meg csak itt tart a technika, nehez lesz eldugni a vakcinaban ... olyan lenne mint szivoszal az uditoben :D
2020. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, tudom, rizsszemnyi, de chip-ról van szó nem robotról, amúgy ennyit tudok kb :D
2020. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A legkisebb létező "számítógép" akkora, mint egy só, vagy cukor szemcse. Ezt a méretet egy házimikroszkóp még feltudja dolgozni.


A vírust viszont aligha lehet így, házikörülmények között kimutatni, ahhoz orvosi minőségű felszerelés kellene már szerintem. Ahhoz legalább is biztos komolyabb műszer kell, hogy te nanoméretig akarj vizsgálódni.

2020. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy a tunguszkai esemenyek ota idegen technologiaval rendelkeznek az oroszok es a vakcinan keresztul tornek vilaghatalomra? Mert akkor en mind a ket kezembe kerek szurit :)
2020. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!