Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tüntetnétek ha a kormány a...

Tüntetnétek ha a kormány a koronavirus elleni vakcinát megtagadóktól minden jogukat elvenné?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem oltatod be magad akkor nem utazhatsu nem mehetsz boltba, fesztiválra, színházba stb.


Benne lennétek abban hogy ha ezt megcsinálják akkor tüntessünk minden egyes nap egészen addig amíg ezt a jogfosztást el nem törlik és a beoltatlanok is ugyanúgy élhetnének és nem lennének szankcionálva?



2020. dec. 12. 17:29
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
37%

“Mert mondom rám azok gyakorlatilag nagyobb veszélyt jelentenek mint maga a virus....“

Ugye nem orvosira készülsz?

2020. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Nem nyugi.
2020. dec. 12. 21:07
 33/50 anonim ***** válasza:
65%
Ha rád azok nagyobb veszélyt jelentenek, akkor te nem leszel beoltva, nyugi. Eleve úgy indul az egész, hogy "aki megteheti, oltakozzon", tehát nagyon jól tudják, hogy vannak, akik nem olthatóak. Ez minden oltással így van: azért kell, hogy "mindenki" megkapja, hogy akik nem kaphatják meg (tehát igaziból mégsem mindenki kapja meg), azok is védve legyenek azáltal, hogy a többiek védve vannak, akikkel kapcsolatba kerülhetnek.
2020. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Igazából az egyik legnagyobb problémám pl a pfizer vakcinájával hogy az allergiásoknak erős reakciót vált ki. Én nagyon durván allergiás vagyok nyaranta olyan gyógyszert is eszek ami enyhíti a tüneteket.

Na nekem egy ilyen reakciótol halálközeli élményben lenne részem. És kitudja mennyi hasonló mellékhatás van még.


Halkan jegyzem meg hogy ez a reakció sem a tesztek során derült ki hanem mikor a NHS dolgozókat kezdték el oltani Angliában.

2020. dec. 13. 08:14
 35/50 anonim ***** válasza:
15%

"nagyon durván allergiás vagyok nyaranta olyan gyógyszert is eszek ami enyhíti a tüneteket"

Az, hogy gyógyszert is szedsz (még szép, hogy olyat, ami enyhíti a tüneteket... másmilyet mi értelme lenne?) még nem jelenti azt, hogy "nagyon durván" allergiás vagy. Minden harmadik ember allergiás, na és?


"nekem egy ilyen reakciótol halálközeli élményben lenne részem"

Milyen "ilyen" reakciótól?

Egyébként ha előre halálközeli élményt vizionálsz magadnak, akkor a legjobb lenne pszichológushoz fordulnod, mert akkor nem az allergia a legnagyobb bajod.

2020. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Nem fog megölni csak nagyon rosszul leszek tőle az akkergiám miatt.
2020. dec. 13. 10:32
 37/50 anonim ***** válasza:
80%
Akkor majd nem jelentkezel az oltásra és kész.
2020. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Na jó jo de itt jön a probléma ha azok akik nem kapnak oltást nem csinálhat ak kB semmit akkor én mit csináljak?
2020. dec. 13. 17:03
 39/50 anonim ***** válasza:
69%
Lesz róla hivatalos papírod, hogy nem vagy oltható, és akkor nem maradsz ki semmi jóból.
2020. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező! Légyszíves fogd már fel, hogy nem lesz kötelező, meg nem lesznek a be nem oltottak korlátozva... Hányszor kell még leírni?
2020. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!