Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tüntetnétek ha a kormány a...

Tüntetnétek ha a kormány a koronavirus elleni vakcinát megtagadóktól minden jogukat elvenné?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem oltatod be magad akkor nem utazhatsu nem mehetsz boltba, fesztiválra, színházba stb.


Benne lennétek abban hogy ha ezt megcsinálják akkor tüntessünk minden egyes nap egészen addig amíg ezt a jogfosztást el nem törlik és a beoltatlanok is ugyanúgy élhetnének és nem lennének szankcionálva?



2020. dec. 12. 17:29
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
10%

Tehát.


A Magyar állam nem fogja semmilyen módon korlátozni a jogaidat, ez 100%. Sem a szavazók elvesztése, sem a társadalmi elégedettlenség miatt.


Azonban az, hogy a !!! MAGÁN !!! cégek milyen korlátozásokat vezetnek be, az már rajtuk múlik. Gondolj bele, egy szórakozóhelyre se engednek be, ha nem tetszel a biztonságinak.

A fesztiválra,színházba,moziba járás,repülés stb nem alapvető jog, a szervező dönti el, hogy kit enged be.


Pl. ha én egy vágóhidat üzemeltetnék, ahol tökéletesek a körülmények a vírus terjedéséhez (hideg, folyamatosan szálló levegő, zsúfoltság), elvárnám, hogy a munkavállalóim oltassák be magukat, mert senki nem akarja, hogy hetekre bezárjon az üzlete.

2020. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
91%
#41 akkor csődbe is mennél, mert senki nem dolgozna nálad
2020. dec. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
25%

#42


Erről majd kérdezd meg pl. a Szabolcsi vagy Borsodi kis falukban élőket is ;)

2020. dec. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
0%
Bizony. Momentán munkanélküliség van: a munkáltató diktál.
2020. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
63%

Bizony, BÉKÉSEN muszáj tüntetni a szabadságjogaink visszanyeréséért, a hulligán szerepben tetszelgő ügynököket meg le kell leplezni és leállítani.


Ahogy a kérdező állítja, valóban, Dániában nemrég 9 napig tüntettek az emberek, és utána (ki tudja, mennyi időre) eltörölte a szabadságjogaik eltiprását célzó törvénytervezetet a Dán Kormány:


[link]


Lipcsében, 2020 nov 7-én még a rendőrség és (névvel, arccal) számos orvos is kiállt a tüntetők élére:


[link]


Berlinben meg már 2020 aug 29-én


több, mint egy millió fős néptömeg


számára mondott beszédet a szintén anno az emberek szabadságjogaiért és felvilágosításáért a hatvanas években mártír halált halt Kennedy elnök unokaöccse:


https://www.youtube.com/watch?v=jA-HfdaolRU

https://www.youtube.com/watch?v=g2ymi0Nf4CY

2020. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%

"a szabadságjogaink visszanyeréséért"

És az egészséghez fűződő jogukért hol tüntethetnek azok, akik nem akarják, hogy még a gyógyszertárba se mehessenek be biztonságos körülmények között még világjárvány idején se?

2020. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Mi van?
2020. dec. 14. 18:59
 48/50 anonim ***** válasza:
50%

"Utolsónak: Mi van?"


Alaptörvénybe van rögzítve az egészséghez való jog, az van.

2020. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Ha mindenkinek legalább a gyógyszerhez jutási joga számít, akkor egyeseket mégiscsak korlátozni kell ebben-abban. De ez csak olyan, mint a KRESZ, ami szintén korlátoz, még sincs ellene tüntetés, úgyhogy nem kéne ekkora ügyet csinálni a maszkviselésből.
2020. dec. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Azt értem ok. De nekem kicsit össze-visszának tűnt a magyarázat. Az alapszituációt megértettem csak a köritéssel "volt a baj"
2020. dec. 14. 20:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!