Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orvosoknak hány millió...

Az orvosoknak hány millió forint lenne elég havonta hogy abbahagyják a sírást a kevés fizetés miatt?

Figyelt kérdés
Isten pénze nem elég, általában állami kórházat használnak magánrendelőként, 1 utcányi ingatlanjuk van Budapesten, 100 milliós autók de kevés a pénz. Betegenként legalább 100 ezer hálapénz.

2020. dec. 12. 17:54
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Most 44 munkanapnál tartunk kirendelhetőség terén. Érdemes követni a MOK facebook oldalát, meg pár magyar orvosos facebook csoportot Kincses Gyula sokat szokott írni és tájékoztat arról, hogy éppen hogy állunk.


Egyébként milyen rezidensek vagytok pároddal?

2020. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
82%

Követem őket, ezt én is olvastam, csak ugye amíg nincs törvénybe foglalva, addig semmi nem biztos.


Én aneszt, ő gyermekgyógyász.

2020. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
74%
Gyermekgyógyászat jó, a leghálásabb orvosi szakma és itt az emberi oldalára gondolok. Aneszt... Minusz 20 év az életedből. De te tudod. Nekem nem érte meg, én is ott kezdtem.
2020. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha így gondolod, perkalj te ki 100 milliókat, és vegezd el te magad az orvosit! Nevetséges, ami ennél a kérdésnel megy! Van bármi fogalmatok arról, milyen nehéz bejutni és milyen nehéz az egyetemet elvégezni???

Mindenkinek megvan a lehetősége, hogy elvégezze INGYEN a képzést, de sajnos ezek mellé rengeteg áldozat, és sajnos szülői anyagi támogatás is szükséges!

És amin ti fel vagytok háborodva, azon a kevés pénzen, az itthon nulla. Szégyen, amennyit itthon egy orvos kap! De lehet itt háborognotok és szitkozódnotok, majd nem lesz egy orvos sem itthon már, amiért így viselkedtek és senki nem fogja a nagy kivert pofatokat gyógyítani, na akkor majd leshettek...

2020. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
11%
egyértelműen túl vannak fizetve az orvosok. antibiotikumot egy majom is fel tud írni, meg a szarcsimbókos fenékben turkálni. ráadásul az egyetemet se nehéz elvégezni. Nem egy IT szak az biztos
2020. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó neked is azt tudom ajánlani. Nyugodtan el lehet végezni ezt a könnyű kis egyetemet. Utána lehet pofázni.
2020. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik része a tanulás része, az sem könnyű, a másik az emberi része, hogy naponta kell szembesülni az emberi szenvedéssel, bár valószínű, hogy az ember lelke megkérgesedik egy idő után eziránt, hogy élni tudja a saját életét is.
2020. dec. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
A lelkem inkább ettől a rohadt sok primitív, tiszteletlen bunkótól kérgesedik.
2020. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ahelyett, hogy örülnének, hogy van orvos. Husz János után mondhatnánk, hogy "O Sancta Simplicitas!"
2020. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
38%

Egy másik kérdésben valaki ezt írta:


"Itt városunkban minden orvosunk román import, és a forradalomkor mindenkinek "eltűnt" a papír róla, ahogy a pécsi főorvosnak is mikor agyat kelett volna ügyeletes orvoskén lékelni, vagy gégemetszést, akkor bevallotta, hogy ő a tsz-ben volt felcser a sertéstelepen, és nem meri megcsinálni."


Orvosoktól kérdezem, hogy ha valaki így megy oda egy kórházba, hogy az ő papírjai eltűntek, akkor engedik őt gyógyítani?


Elképzelhető az ilyen, vagy ez csak városi legenda?

2020. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!